Ana SayfaDizi-FilmJurassic World Dominion Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Jurassic World Dominion Ne Zaman Çıkacak?

Jurassic World Dominion ne zaman çıkacak diye merak etemnizin nedeni çıkış tarihinin bir çok kere ertelenmesi olabilir. Pandemiden en çok etkilenen sektörlerin başında gelen sinema sektörü, birçok filmin ertelenmesine sahne oldu. Merakla beklenen bu filmler içerisinde Jurassic World de bulunmaktaydı. Çekimlerine 2020 yazında başlaması beklenen film, pandeminin patlak vermesiyle birlikte çekimlerini durdurdu. Pandemi sebebiyle çekimlerini durduralım ilk büyük filmlerden birisi olan Jurassic World, daha sonrasında aldığı sıkı pandemi önlemleri ile çekimlere devam etti.

27 yıllık bir serüvene sahip olan Jurassic World en son filmini 2018 yılında çekmiş ve o günden bugüne Jurassic World Dominion ne zaman çıkacak sorularını sıklıkla sorulmasına neden olmuştu.

Jurassic World Dominion Fragmanı Yayınlandı mı?

Jurassic World Dominion’nun ilk fragmanın yayınlanmasının ardından serinin hayranları büyük bir bekleyiş içerisine girdi. En son filminin 4 yıl önce vizyona girmesinden bu yana yaşanan pandemi sebebiyle yeni filme kavuşamayan hayranlarının ilk fragmanı büyük bir heyecanla karşıladı.

Jurassic World Dominion Ne Zaman Çıkacak?

Jurassic World Dominion 4 yıllık aranın ardından 10 Haziran 2022 de Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona girecek. Filmin ülkemizde ne zaman gösterileceği hakkında ise herhangi bir açıklama bulunmuyor. Bizim tahminlerimiz Amerika’daki vizyon tarihinden 2-3 ay sonrasında Türkiye’de vizyona girebileceği yönünde.

Daha Fazla Oku: Sessiz Bir Yer 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak?

Jurassic World Dominion Konusu Nedir?

Serinin 3 filminin dramatik bitiminden sonra yayınlanan yeni filmde dinozorları dünyanın her yerinde görmek mümkün olacak. İnsanlarla birlikte yaşayan ve avlanan dinozorlar aynı zamanda insanlık tarihinin önemli bir karakteri oluyorlar.