Ana SayfaDizi-FilmIron Man 4 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak?

28 Nisan 2019 tarihinde Avengers Endgame vizyona girdi ve en sevdiğimiz karakterlerden biri olan baş kahramanımızı kaybettik. Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak sorusu da bundan sonra çok sorulmaya başlandı. Filmin sonunda hemen herkes gözyaşlarına boğuldu. Film, Dünyanın en çok izlenen filmlerinden biri haline geldi.

Iron Man 4 için beklenti oldukça fazlaydı. İnternet, Tweetler ve diğer Popüler sosyal mecralar film hakkında dolup taştı. En sevdiğiniz karakter Tony Stark’ın ölümünün son olup olmadığını merak etmekte çok haklısınız ve bu konuda yalnız değilsiniz.

Iron Man 4

Iron Man 4, daha önce Marvel sinematik evrenin bir parçası olarak onaylanmıştı. Ayrıca filmin ana karakteri, Iron Man Robert Doeney Jr., Iron Man’in dördüncü bölümünün çıkacağını da onayladı.

Herkesin merak ettiği asıl soru, sevgili süper kahramanımız Iron Man’in geri dönüp dönemeyeceği. Iron Man 4 ve Tony Stark’ın dönüşüne olan talep her şeyden daha fazla.

Bu, her Iron Man hayranının cevabını bilmek istediği bir sorudur. Tony Stark, son Marvel filmi Endgame’de düşmanı Thanos’a karşı savaştı ve hayatını kaybetti.

Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak?

Iron Man 4’ün tanıtım tarihi henüz yapımcılar tarafından belirtilmedi. Sonuç olarak filmin vizyona gireceği resmen açıklandı; ancak, ne zaman piyasaya sürüleceğinden kimsenin kesin bir haberi yok.

Bir süper kahraman filmi bekliyorsanız bu filmin kesinlikle 2-3 yıl süre bekleyeceğini tahmin etmeniz çok olası bir durum. Avengers Endgame ilk tanıtımından bu yana iki yıl geçti. Covid-19 pandemisi nedeniyle 1 Yılı geride bıraktık. Film, tahminlere ve projeksiyonlara göre 2022-2023’te vizyona girecek. Iron Man 4 Ne Zaman Çıkacak yazımız burada son buluyor.

Daha Fazla Oku: Sungurlar Ne Zaman Başlayacak 2022?