Ana SayfaDizi-FilmHaikyuu 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Haikyuu 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

2014 yılında başlayan ve süregelen en iyi spor animeleri arasındaki Haikyuu 6.sezon ne zaman çıkacak sorusuna yanıt geldi. Merak edilmeye devam eden bu Japonca anime bilgisi takipçilerini sevindirdi. İMDB puanı 8.7 olan Japon yapımı 2022 yılında bir kez daha yeni sezonuyla sevenleriyle olacak. Her ne kadar her sezon içi final yapsa da yeni sezon beklentisi bulunuyordu.

Belirsizlik ise çok uzun bir zaman aldı. Buna karşın yeni sezonla ilgili gelişmelerin yaşandığı bilgisi de geliyor. Son derece ilgiyle takip edilen anime Haikyuu yeni sezon bilgisi muhtemel yorumlar üzerinden ilerliyor.

Haikyuu 6.Sezon Konusu

Kitaptan uyarlanmasıyla beraber yaklaşık 10 senedir piyasalarda olan Haikyuu farklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Standartlar gösteren spor animelerinden çok daha fazlasına sahip. Son derece azimli olan kısa boylu Shoyo Hinata üzerinden ilerliyor.

Voleybol sevdalısı olan ana karakterin başına gelenler ve yolda karşılaştıkları üzerinden bölümler işleniyor. İlk sezon özelinde ise izlediği bir turnuvanın ne kadar etkili olduğunu görüyoruz.

Daha Fazla Oku: Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bir anda hiçbir şekilde boyuna bakmadan sporcu olma isteği canlanıyor. Engellerin olmasına karşın insanın isteklerinden vazgeçmemesi gerektiğini anlatan spor animesi ilk sezonuyla damga vurmuştu.

Haikyuu 6.Sezon Tarihi

Arkasından peşi sıra gelen yeni konularla beraber Haikyuu 6.sezon ne zaman çıkacak sorusu çok daha önemli oldu. Çünkü sağlam bir alt metin bulundurması da izleyicilerin her sene yeniden ilgi göstermesini beraberinde getirdi.

Haikyuu 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak

2014 yılından beri anime dünyasında olan Haikyuu 4. Sezon finali 2020 yılının son günlerinde yapıldı. Ardından 5.sezon ve şimdi de Haikyuu 6.sezon ne zaman çıkacak gündemdeki yerini koruyor. 2022 yılı içerisinde yeni sezon gelmesi muhtemel olurken 45 ciltlik bir anime eserin yazarı Taku Kishimoto alkış almaya devam ediyor.