Ana SayfaDizi-FilmFantastik Canavarlar 4 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Fantastik Canavarlar 4 Ne Zaman Çıkacak?

Bir neslin hayal dünyasını biçimlendiren Harry Potter’ın büyülü dünyasının ayrıntılarını görme şansı yakaladığımız Fantastik Canavarlar 4 Ne Zaman Çıkacak? Fantastik Canavarlar serisi 5 filmden oluşan bir seri olarak planlanmıştı. Ancak Fantastik Canavarlar’ın ilk ve ikinci filmleri pek sevilmedi. Bu sebeple de 2016 yılında vizyona giren serinin ilk filminin ardından 2. filmi için 2 yıl beklendi.

Hikayenin bir türlü oturmamasından dolayı zorluk yaşayan serinin 3. filminin de ABD sinemalarında 15 Nisan 2022 tarihinde vizyona girdi. Bunun ardından da doğal olarak Fantastik Canavarlar 4 ne zaman çıkacak soruları bunların sorulması sıklık kazanmaya başladı.

Fantastik Canavarlar 4’ün Yayınlanma Tarihi Kesinleşti mi?

5 film olarak planlanan fantastik canavarlar serisi son filmi olan 3. filminin yakın zamanda vizyona girmesinden dolayı Fantastik Canavarlar 4 ne zaman çıkacak soruları sorulmaya başladı. Ancak resmi bir açıklama gelmeme sebebiyle Fantastik Canavarlar serisinin 4 ve 5 filmlerini yayınlanma tarihlerinin ya da yayınlanıp yayınlanmayacaklarının bilinmesi mümkün olmamaktadır.

Daha Fazla Oku: Moon Knight 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Fantastik Canavarlar 4 Ne Zaman Çıkacak?

Hem Fantastik Canavarlar serisinin yapım şirketi olan Warner Bros. hem de serinin yazarı olan J. K. Rowling tarafından 4 ve 5 filmler için herhangi bir açıklanmış vizyon tarihinin bulunmaması Fantastik Canavarlar 4 ne zaman çıkacak sorusu kadar serinin devam edip etmeyeceği hakkında soruların sorulmasına neden oldu. Bizim tahminlerimize göre Fantastik Canavarlar 4 2022 yılının sonlarına doğru çıkabilir.