Ana SayfaDizi-FilmMoon Knight 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Moon Knight 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Dizinin ilk sezonunun 6 bölümünü de izleyen dizi severler Moon Knights 2. bölüm ne zaman çıkacak sorusunu sormaya başladılar. Marvel sinematik evreninin bir parçası olan Moon Knight’ta diğer birçok Marvel karakteri gibi Disney plus tarafından dizi olarak yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin yönetmenliğini üstlenen isimler arasında Justin Benson, Mohamed Diab, Aaron Moorhead ve George Clooney bulunurken senaryosunu yazan ekipte ise Doug Moench, Don Perlin, Jack Kirby ve Stan Lee gibi isimler bulunmaktadır.

Moon Kight‘ın ilk sezonu 6 bölümden oluşmuş ve macera, aksiyon ve dram türünde yer almıştır. Dizinin oyuncu kadrosu içerisinde bulunan isimler ise Oscar Isaac, Ethan Hawke, Gaspard Ulliel ve May Calamawy olmaktadır. Imdb’de 7.6’lık puana sahip olan Moon Knight 90 bine yakın kişi tarafından oylandı.

Moon Knight Konusu

Eski bir ABD denizcisinin başrolünü üstlendiği dizide karakter, aynı zamanda dissosiyatif kimlik bozukluğu ile de mücadele etmektedir. Mısır ay tanrısı’nın özelliklerini alan ana karakter çok geçmeden bu yeni güçlerin hem bir lütuf hem de bir lanet olabileceğini öğrenir. Batman’in Marvel versiyonu olarak adlandırabileceğimiz Moon Knight  hem boksör hem de ABD askeri olan ana kahramanımız Mısır’da ölüme terk edildikten sonra ay tanrısının himayesine girmesini ve ay tanrısının dünyadaki temsilcisi olmasını konu almaktadır.

Moon Knight Yayınlanma Tarihi Kesinleşti mi?

Moon Knight 30 Mart 2022’de Disney plus tarafından yayınlanmaya başlamasının hemen ardından Moon Knight 2. bölüm ne zaman çıkacak soruları sorulmaya başladı. Disney plus ve Marvel tarafından herhangi bir açıklama gelmemesinin yanı sıra Marvel stüdyolarının resmi Twitter hesabında dizi finali başladığıyla son bir fragman yayınlanması 2. sezonun olmayacağı izlenimini yarattı.

Daha Fazla Oku: Black Panther 2 Ne Zaman Çıkacak?

Moon Knight 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak

Bunun yanında Moon Knight dizisinin ana karakterini canlandıran Oscar Isaac Radyotimes’a verdiği röportajda  Moon Knight 2. bölüm ne zaman çıkacak sorularına da son noktayı koydu. Oscar Isaac’in  yaptığı açıklamada hikayenin devam etme özelliğinin olmamasından dolayı dizinin devam edip etmeyeceği konusunda resmi bir planın olmadığıdır. Ayrıca Oscar Isaac’in  bir sezonluk anlaşma imzalaması da Moon Knight  2’nin yayınlanmayacağını destekler nitelikte. Moon Knight 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak sorusuna verebileceğimiz en net cevap 2023 yılında olabilir.