Paylaş
İçindekiler

Exxen Promosyon Kodu Kullanımı

Exxen son zamanlarda çok popüler oldu. Bu da insanlara Exxen Promosyon Kodu ile ilgili arama yapmaya itti. Biz de bu yazımızda Exxen Promosyon Kodu kullanımı hakkında bilgi vereceğiz. Exxen bildiğiniz gibi ücretli bir platform. Reklamlı platformu 9.9TL olan Exxenin reklamsız modu ise 19.9 TL. Eğer Exxene üye olmak isterseniz ve Promosyon kodu kullanacaksanız verdiğimiz linke tıklayarak başlayabilirsiniz. Exxen Promosyon Kodu Kullanım Linki

İlginizi Çekebilir: Exxen Maçları Nasıl Yayınlayacak

Exxen Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Bu kısımda Exxen Promosyon kodunu nasıl ekleyeceğinizi yazacağız. Resimlerle gösterdiğimiz adımları tek tek uygularsanız işlem tamamlanmış olacaktır. Bu kodları kullanması gerçekten çok kolay. Exxen’in sade ve kullanışlı ara yüzü sayesinde bir çok kullanıcı hiçbir zorluk çekmeden bu işlemi tamamlayacaktır.

  • Exxen.com a giriş yap ve üyelik bilgilerinizi şifreniz ve telefon numaranız da dahil olmak kaydıyla eksiksiz bir şekilde doldurun.
Exxen Promosyon Kodu
  • Sonra çıkan sayfada paketi seçmeniz istenecek. Burada promosyon paketinizi seçip gri olan ”Promosyon Kodum Var” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
Exxen Promosyon Kodu
  • Bundan sonra çıkan sayfada Promosyon Kodunuzu girip devam et butonuna tıklamanızı gerekiyor.
Exxen Promosyon Kodu
  • Karşınıza çıkan bu son sayfada ise sizden kart bilgileriniz istenecek. Maalesef kart bilgilerini vermeden sisteme üye olma imkanınız yok. Kodunuz olsa dahi kart bilgilerini girmeniz gerekecek.
Exxen Promosyon Kodu
  • Onayla ve Abone ol diyerek kodunuzu kullanmış olacaksınız.

Daha Fazla Oku: Exxen Televizyona Nasıl Bağlanır

İşte Promosyon kodunu kullanmak bu kadar kolay. Siz de Exxen’de artık dilediğiniz gibi eğlenebilir ve içerik izleyebilirsiniz. Bu arada Exxen ile ilgili diğer yazılarımıza da göz gezdirip aklınıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir