Paylaş
İçindekiler

Exxen Kaç Kişilik?

Exxen Kaç kişilik sorusu son zamanlarda kullanıcılar tarafından çok sorulan bir soru. Bu sorunun cevabı şuan bir çok kullanıcı ve platform sahibi tarafından aratılıyor. Maalesef şu ana kadar bulunmuş net bir cevap yok. Ama ilerleyen zamanlarda açıklama yapılacağı düşünülüyor. Bir açıklama olursa buradan duyuracağız.

Exxen Kaç Kişilik?

Exxenin kaç kişi tarafından kullanacağı şu an bilinmiyor. Rakibi Netflix 4 kişi tarafından kullanılabilirken Exxen konusu ise tam anlamıyla muamma. Daha platform yöneticilerinden hiç bir açıklama gelmedi. Exxen kaç kişilik sorusunun yanıtı geldiği zaman sizlerle paylaşacağız. Ama şimdilik Exxen Kaç Kişilik sorusuna bir cevap vermemiz doğru olmaz. Uzmanlar Exxenin 3 veya 4 kişiye kadar kullanıma açılabileceğini düşünürken spor paketi gibi esktra paketlerin bundan ayrı tutulması bekleniyor.

EXXEN NEDİR?

Exxen Netflix tarzı ücretli bir dijital platformdur. Exene aylık abone olup içerisinde barındırdığı bütün içerikleri izleyebilirsiniz. İçerik çeşitliliği çok olan Exxen’de istediğiniz zaman aboneliğinizi tekrar iptal edebilirsiniz. Yerli olan Exxen Acun Ilıcalı tarafından 2020 yılında kurulmuştur. İçeriklere internet sitesi üzerinden göz atabilirsiniz.

DAHA FAZLA OKU

İlginizi Çekebilir