Ana SayfaOyunCS GOCS GO Isınma Kapatma Kodu - Isınma Turunu Kaldırma
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CS GO Isınma Kapatma Kodu – Isınma Turunu Kaldırma

CS GO hiç sıkılmadan uzun süre oynanabilen ve çok popüler bir oyun. Bu oyunda kendi severinizi kurduğunuz zaman CS GO Isınma Kapatma Kodu’na ihtiyacınız olabilir. Uzun ısınma süreleri oyuncular için gerçekten sıkıcı oluyor. Bu yüzden vereceğimiz bu kod ile kendi serverinizi daha eğlenceli ve tercih edilen hale getirebileceksiniz.

CS GO Isınma Kapatma Kodu

Oyun başladığı zaman ısınma oyuncular açısından sıkıcı ve uzun olabiliyor. Profesyonel oyuncuların oynadığı bir sunucudaysanız zaten ısınma round’una hiç ama hiç ihtiyacınız olmayacak. O yüzden vereceğimiz kod sizler için önemli diye düşünüyoruz. Eğer siz de tek bir kodla CS GO ısınma kapatma nasıl yapılıyor merak ediyorsanız hemen aşağıya listeliyoruz.

Bunu yapmak için önce konsolu açmanız gerekiyor. Konsolu açamıyorsanız Konsol Nasıl Açılır? yazımıza göz atabilirsiniz. CS GO Isınma Kapatma Kodu:

  • mp_warmup_end

Diğer CS GO Kodları

CS GO Isınma Kapatma Kodu

CS GO Nedir?

CS GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından yapılan çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan CS GO farklı hedef tabanlı oyun modlarında Teröristler ve Terörle Mücadeleciler olmak üzere iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle başlar. Oyun içinde her round kazandığınız paralarla diğer silah ve ekipman alabilirsiniz. Oyunun içerisinde ise gerçek parayla alınan ögeler sadece kozmetik amaçlıdır. Para verenin daha iyi olacağı bir altyapı yoktur.

En yaygın oyun modları, Terörle Mücadele eden ekip onları durdurmaya çalışırken Teröristlerin bomba yerleştirmesini veya Terörle Mücadele ekiplerinin Teröristlerin yakaladığı rehineleri kurtarmaya çalışmasını konu alır. Oyunun temel olarak dokuz resmi oyun modu vardır: Rekabetçi, Basit Eğlence, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Yıkım, Kanat Adam, Uçan İzci, Tekrarlar ve Danger Zone. Rekabet modu , birincil oyun deneyimi, 16 ya ulaşanın kazanacağı maçta beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle oynanıyor.

Evet, CS GO Isınma Kapatma Kodu yazımızın sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.