Ana SayfaOyunCS GOCS GO Bot Ekleme Kodu - Bot Komutu
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CS GO Bot Ekleme Kodu – Bot Komutu

CS GO da arkadaşlarınızla beraber kendi aranızda maç mı yapıyorsunuz? Ve ya botlara karşı mücadele mi veriyorsunuz? CS GO Bot Ekleme kodu tam da size göre. Bu kodlar sayesinde bot ekleyip çıkarabilir, silahlarını belirleyebilir ve daha çok eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. Eğer talim yapıyorsanız botları hedef olarak kullanmak ise çok mantıklı.

CS GO Bot Ekleme Kodu

CS GO Bot ekleme kodu listesi ile bota sizin yaptığınızın aynısını yaptırabilir, eline sadece bıçak verebilir ve nişangahınızın önüne hedef olarak koyabilirsiniz. Botların ateş etmesini engelleyip botları olduğu gibi dondurmak da bunların cabası.

Bunu yapma için önce konsolu açmanız gerekiyor. Konsolu açamıyorsanız Konsol Nasıl Açılır? yazımıza göz atabilirsiniz. CS GO Bot Ekleme Kodu:

  • bot_kick – Bütün botları oyundan atar.
  • bot_add_ct – Counter takımına bot ekler.
  • bot_add_t – Terorist takımına bot ekler.
  • bot_mimic 1 – bot sizi taklit eder 🙂
  • bot_knives_only – Botlar sadece bıçak kullanır
  • bot_all_weapons – Botlar istediği silahı kullanır
  • bot_place – Nişan aldığınız bölgede bot oluşur
  • bot_stop 1  – Botlar kımıldamaz
  • bot_dont_shoot 1 – Botlar ateş edemezler

Diğer CS GO Kodları

CS GO Bot Ekleme Kodu

CS GO Nedir?

CS GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından yapılan çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan CS GO farklı hedef tabanlı oyun modlarında Teröristler ve Terörle Mücadeleciler olmak üzere iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle başlar. Oyun içinde her round kazandığınız paralarla diğer silah ve ekipman alabilirsiniz. Oyunun içerisinde ise gerçek parayla alınan ögeler sadece kozmetik amaçlıdır. Para verenin daha iyi olacağı bir altyapı yoktur.

En yaygın oyun modları, Terörle Mücadele eden ekip onları durdurmaya çalışırken Teröristlerin bomba yerleştirmesini veya Terörle Mücadele ekiplerinin Teröristlerin yakaladığı rehineleri kurtarmaya çalışmasını konu alır. Oyunun temel olarak dokuz resmi oyun modu vardır: Rekabetçi, Basit Eğlence, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Yıkım, Kanat Adam, Uçan İzci, Tekrarlar ve Danger Zone. Rekabet modu , birincil oyun deneyimi, 16 ya ulaşanın kazanacağı maçta beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle oynanıyor.

Evet, CS GO Bot Ekleme Kodu yazımızın sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.