Ana SayfaOyunCS GOCS GO Kan Silme Kodu 2023- Tuşa Atama
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CS GO Kan Silme Kodu 2023- Tuşa Atama

CS GO oynarken duvardaki kan izlerini rakip sanıp ateş etmek gerçekten büyük problem. CS GO Kan Silme Kodu sayesinde boş yere ateş edip yerinizi belli etmeyeceksiniz. Bu kod oyunda profesyonel olmak isteyenler için olmazsa olmaz. Aynı zamanda kanları tamamen silip oyunu donuklaştırmak istemeyenler için bu kodu bir tuşa atamanın yolunu da göstereceğiz.

CS GO Kan Silme Kodu

CS GO Kan Silme Kodunu elinizin rahat ulaşabileceği bir tuşa atayıp oyun esansında kritik anlarda bu tuşa basarak oyun ekranınızı temizleyebilirsiniz. Tam clutch atacakken bu saçma iz yüzünden rounddan olmayın.

Bunu yapma için önce konsolu açmanız gerekiyor. Konsolu açamıyorsanız Konsol Nasıl Açılır? yazımıza göz atabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz CS GO Kan Silme Kodunu konsola yazmanız gerekiyor.

  • r_cleardecals

CS GO Eğer Kan silme kodunu bir tuşa atamak isterseniz aşağıdaki kodu yazmanız gerekecek.

  • bind ”atanacak tuş” r_cleardecals

Örnek olarak

  • bind shift r_cleardecals

Diğer CS GO Kodları

CS GO Kan Silme Kodu

CS GO Nedir?

CS GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından yapılan çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan CS GO farklı hedef tabanlı oyun modlarında Teröristler ve Terörle Mücadeleciler olmak üzere iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle başlar. Oyun içinde her round kazandığınız paralarla diğer silah ve ekipman alabilirsiniz. Oyunun içerisinde ise gerçek parayla alınan ögeler sadece kozmetik amaçlıdır. Para verenin daha iyi olacağı bir altyapı yoktur.

En yaygın oyun modları, Terörle Mücadele eden ekip onları durdurmaya çalışırken Teröristlerin bomba yerleştirmesini veya Terörle Mücadele ekiplerinin Teröristlerin yakaladığı rehineleri kurtarmaya çalışmasını konu alır. Oyunun temel olarak dokuz resmi oyun modu vardır: Rekabetçi, Basit Eğlence, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Yıkım, Kanat Adam, Uçan İzci, Tekrarlar ve Danger Zone. Rekabet modu , birincil oyun deneyimi, 16 ya ulaşanın kazanacağı maçta beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle oynanıyor.

Evet, CS GO Kan Silme Kodu yazımızın sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.