Ana SayfaOyunCS GOCS GO Bunny Açma Kodu - Bunny Hızlandırma Kodu
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CS GO Bunny Açma Kodu – Bunny Hızlandırma Kodu

CS 1.6 da bunny ile hızlanıp surf yaptığınız modları özlediyseniz bu kod sizin için vazgeçilmez olacak. CS GO Bunny Açma Kodu sayesinde bunny hop yaparak hızlanabilir haritayı ustalıkla dolaşabilirsiniz. Aynı zamanda sunucunuzu daha eğlenceli ve profesyonel bir hale getirebilir, içerideki oyuncuların daha eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

CS GO Bunny Açma Kodu ve CS GO Bunny Hızlandırma Kodu

CS GO Bunny Açma kodunu aktif etmeden önce hileleri açmanız gerekiyor. Sonrası ise eğlence 🙂 Bu kod ile CS GO çok farklı bir oyuna dönüşecek. Profesyonel oyunculardan daha iyi Bunny yaparak rakiplerinizin kafasını allak bullak edebilirsiniz.

Bunu yapma için önce konsolu açmanız gerekiyor. Konsolu açamıyorsanız Konsol Nasıl Açılır? yazımıza göz atabilirsiniz. CS GO Bunny Açma Kodu için önce hileleri aşağıdaki kod ile açmanız gerekiyor.:

  • sv_cheats 1 – Hileyi Aktif Eder

Sonrasında aşağıda verdiğimiz CS GO Bunny Açma kodunu girip eğlenceye başlayabilirsiniz.

  • bind mwheelup +jump

CS GO Bunny Hızlandırma Kodu

  • sv_autobunnyhopping 1

Diğer CS GO Kodları

CS GO Bunny Açma Kodu - Bunny Hızlandırma Kodu

CS GO Nedir?

CS GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından yapılan çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan CS GO farklı hedef tabanlı oyun modlarında Teröristler ve Terörle Mücadeleciler olmak üzere iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle başlar. Oyun içinde her round kazandığınız paralarla diğer silah ve ekipman alabilirsiniz. Oyunun içerisinde ise gerçek parayla alınan ögeler sadece kozmetik amaçlıdır. Para verenin daha iyi olacağı bir altyapı yoktur.

En yaygın oyun modları, Terörle Mücadele eden ekip onları durdurmaya çalışırken Teröristlerin bomba yerleştirmesini veya Terörle Mücadele ekiplerinin Teröristlerin yakaladığı rehineleri kurtarmaya çalışmasını konu alır. Oyunun temel olarak dokuz resmi oyun modu vardır: Rekabetçi, Basit Eğlence, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Yıkım, Kanat Adam, Uçan İzci, Tekrarlar ve Danger Zone. Rekabet modu , birincil oyun deneyimi, 16 ya ulaşanın kazanacağı maçta beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle oynanıyor.

Evet, CS GO Bunny Açma Kodu ve CS GO Bunny Hızlandırma Kodu yazımızın sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.