Paylaş
İçindekiler

CS GO Konsol Nasıl Açılır?

CS GO oyununda kendi serverinizi açmak veya arkadaşlarınızla özel bir odada istediğiniz haritayı oynamak isterseniz CS GO Konsol Nasıl Açılır bilmeniz şart. Çünkü oyun içerisinde bu konsoldan bir çok ayar yapmanız mümkün. Biz de bu nedenle size yazımızda CS GO Konsol Nasıl Açılır hakkında bilgi vereceğiz.

CS GO Konsol Nasıl Açılır?

Oyunda konsolu açmak çok basit fakat genelde yeri karmaşık bir yerdedir, aşağıdaki adımları takip ederek konsolu açabilirsiniz.

  • Yapmamız gereken ilk şey oyun ara yüzünden ”Ayarlar” sekmesini bulup tıklamak.
  • Daha sonra Ayarlar sekmesinin içinde bulunan ”Oyun” sekmesine gidiyoruz.
  • Geliştirici konsolunu aktif et yazan kısmı ”Evet” yapıyoruz.
  • Konsolu böylece açmış olduk. Şimdi klavyelerde genelde ”ESC” tuşunun altında bulunan aşağıda gösterdiğimiz tuşa basıyoruz ve konsolumuz açılmıştır.
CS GO Konsol Nasıl Açılır

Hepsi bu kadar. CS GO Konsol Nasıl Açılır sizlere gösterdik. Umarım bu bilgi işinize yarar ve sunucularınızda istediğiniz gibi ayar yapabilirsiniz.

CS GO Kodları

CS GO Konsol Nasıl Açılır

CS GO Nedir?

CS GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından yapılan çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan CS GO farklı hedef tabanlı oyun modlarında Teröristler ve Terörle Mücadeleciler olmak üzere iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle başlar. Oyun içinde her round kazandığınız paralarla diğer silah ve ekipman alabilirsiniz. Oyunun içerisinde ise gerçek parayla alınan ögeler sadece kozmetik amaçlıdır. Para verenin daha iyi olacağı bir altyapı yoktur.

En yaygın oyun modları, Terörle Mücadele eden ekip onları durdurmaya çalışırken Teröristlerin bomba yerleştirmesini veya Terörle Mücadele ekiplerinin Teröristlerin yakaladığı rehineleri kurtarmaya çalışmasını konu alır. Oyunun temel olarak dokuz resmi oyun modu vardır: Rekabetçi, Basit Eğlence, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Yıkım, Kanat Adam, Uçan İzci, Tekrarlar ve Danger Zone. Rekabet modu , birincil oyun deneyimi, 16 ya ulaşanın kazanacağı maçta beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle oynanıyor.

İlginizi Çekebilir