Ana SayfaOyunCS GOCS GO Sekmeme Kodu - Sekme Engelleme Hilesi
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CS GO Sekmeme Kodu – Sekme Engelleme Hilesi

CS GO oyununda silahınız çok sekiyor ve bunu kendi serverinizde düzeltmek istiyorsanız CS GO Sekmeme kodunu bilmeniz gerekiyor. Bu kod sizlere hangi silahla olursa olsun gösterdiği yere vurma kabiliyetini verecektir. Bu kodlar rakipleriniz kaçacak delik arayacak.

CS GO Sekmeme Kodu

CS GO Sekmeme kodu rekabetçi oyunlarda veya CS GO platformu üzerinden oynadığınız oyunlarda çalışmayacaktır. Bu sadece kendi kurduğunuz sunucuda veya arkadaşlarınızla kendi aranızda oynadığınız modlarda hile açık olduğu zaman çalışacaktır.

Bunu yapma için önce konsolu açmanız gerekiyor. Konsolu açamıyorsanız Konsol Nasıl Açılır? yazımıza göz atabilirsiniz. CS GO Sekmeme Kodu listemizin hepsini konsola teker teker sırayla girmeniz gerekir Buyurun kodlar aşağıda:

  • weapon_accuracy_nospread 1
  • weapon_debug_spread_gap 1
  • weapon_recoil_cooldown 0
  • weapon_recoil_decay1_exp 99999
  • weapon_recoil_decay2_exp 99999
  • weapon_recoil_decay2_lin 99999
  • weapon_recoil_scale 0
  • weapon_recoil_suppression_shots 500

Şimdiden iyi eğlenceler!

Diğer CS GO Kodları

CS GO Sekmeme Kodu

CS GO Nedir?

CS GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından yapılan çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan CS GO farklı hedef tabanlı oyun modlarında Teröristler ve Terörle Mücadeleciler olmak üzere iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle başlar. Oyun içinde her round kazandığınız paralarla diğer silah ve ekipman alabilirsiniz. Oyunun içerisinde ise gerçek parayla alınan ögeler sadece kozmetik amaçlıdır. Para verenin daha iyi olacağı bir altyapı yoktur.

En yaygın oyun modları, Terörle Mücadele eden ekip onları durdurmaya çalışırken Teröristlerin bomba yerleştirmesini veya Terörle Mücadele ekiplerinin Teröristlerin yakaladığı rehineleri kurtarmaya çalışmasını konu alır. Oyunun temel olarak dokuz resmi oyun modu vardır: Rekabetçi, Basit Eğlence, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Yıkım, Kanat Adam, Uçan İzci, Tekrarlar ve Danger Zone. Rekabet modu , birincil oyun deneyimi, 16 ya ulaşanın kazanacağı maçta beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle oynanıyor.

Evet, CS GO Sekmeme Kodu yazımızın sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.