Ana SayfaOyunCS GOCS GO Jump Throw Kodu - Alt
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

CS GO Jump Throw Kodu – Alt

Smoke atarken CS GO Jump Throw kodu ile daha hassas ve daha kolay işlem yapabilirsiniz. Bu şekilde zıplama ve bomba atma işlemini aynı anda yapmış olursunuz. Bize oyuncu olarak bombayı nereye atacağımıza karar vermek ve nişan almak kalır.

CS GO Jump Throw Kodu Nelerdir?

CS GO da profesyonel oyunlarda bomba atmak hep bir sorun teşkil etmiştir. Bu kodlarla smokelar daha hassas ve daha kolay bir şekilde hedefe ulaşacaktır. CS GO Jump Throw Kodunu aşağıda listeliyoruz

  • alias “+jumpthrow” “+jump;-attack”
  • alias “-jumpthrow” “-jump”
  • bind “ctrl” “+jumpthrow”

Eğer ayarınızı daha ince yapıp çok hassas smoke atmak isterseniz aşağıdaki ayarları da yapmanız lazım.

Bu kodların otomatik ayarlanan tuşu “Alttur. İnce ayar kodları hemen aşağıda.

  • alias -smoke_throw “cl_crosshairsize “3.000000”;;”;
  • alias +smoke_throw “cl_crosshairsize 9999;”;
  • bind capslock +smoke_throw;

Diğer CS GO Kodları

CS GO Jump Throw Kodu

CS GO Nedir?

CS GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından yapılan çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanabilir. Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan CS GO farklı hedef tabanlı oyun modlarında Teröristler ve Terörle Mücadeleciler olmak üzere iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle başlar. Oyun içinde her round kazandığınız paralarla diğer silah ve ekipman alabilirsiniz. Oyunun içerisinde ise gerçek parayla alınan ögeler sadece kozmetik amaçlıdır. Para verenin daha iyi olacağı bir altyapı yoktur.

En yaygın oyun modları, Terörle Mücadele eden ekip onları durdurmaya çalışırken Teröristlerin bomba yerleştirmesini veya Terörle Mücadele ekiplerinin Teröristlerin yakaladığı rehineleri kurtarmaya çalışmasını konu alır. Oyunun temel olarak dokuz resmi oyun modu vardır: Rekabetçi, Basit Eğlence, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Yıkım, Kanat Adam, Uçan İzci, Tekrarlar ve Danger Zone. Rekabet modu , birincil oyun deneyimi, 16 ya ulaşanın kazanacağı maçta beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya gelmesiyle oynanıyor.

Evet, CS GO Jump Throw Kodu yazımızın sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir.