Ana SayfaDizi-FilmMoana 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Moana 2 Ne Zaman Çıkacak?

Yakın zamanda Disney, Moana 2 nin çıkışını onayladı. Moana 2 Ne Zaman Çıkacak soruları da bundan sonra bol bol sorulur oldu. Animasyonun yenilenmesi resmi olarak duyuruldu. Moana veya Oceania olarak da bilinen çizgi film, Walt Disney Studios tarafından üretilir ve dağıtılır. Bakalım Moana 2’nin çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve Moana konusu hakkında başka neler biliyoruz.

3D animasyon Amerikan Filmi’nin ilk bölümü 23 Kasım 2016’da gösterime girdi. Film gösterime girdiği andan itibaren izleyicilerden ve eleştirmenlerden özellikle müzik ve animasyon açısından olumlu eleştiriler aldı. Film, 2017 Akademi Ödülleri’nde En İyi Animasyon Filmi de dahil olmak üzere çeşitli ödüllere aday gösterildi.

Daha Fazla Oku: My Hero Academia World Heroes Mission Ne Zaman Çıkacak?

Moana 2 Hikayesi

Filmin konusu, halkını kurtarma görevinde olan cesur bir gencin etrafında dönüyor. Moana, yolculuğunda, bir zamanlar güçlü bir tanrı olan Maui ile karşılaşır ve ona usta bir yol bulucu olma görevinde yardım eder. Gelin bakalım Moana 2 Ne Zaman Çıkacak?

Moana 2 Ne Zaman Çıkacak

Moana 2 Filminde Ne Olacak

Birlikte açık denizde maceralı bir yolculuğa çıkarlar. Yolda devlerle, canavarlarla karşılaşırlar ve tehlikeli engellerle karşılaşırlar. Halkını kurtarma görevindeyken atalarının arayışını tamamladı ve her zaman bilmek istediği bir şeyi öğrendi: Gerçek kimliği. Moana 2’nin konusu büyük olasılıkla Moana’nın efsanevi Pathfinder olduktan sonra evine dönmesine odaklanacak.

Moana one, tüm dünyada 690.8 $ gibi büyük bir miktar kazandı. Bu kadar büyük bir başarıdan sonra Moana’nın kesinlikle bir bölüm 2 alacağı açık. Hayranların Moana 2’yi sabırla beklemesi gerekecek. Moana 2 Ne Zaman Çıkacak Sorusunu aşağıda yanıtlıyoruz.

Moana 2 Ne Zaman Çıkacak

COVID19 salgını ile Moana 2’nin büyük ekranda ne zaman viral olacağını belirlemek zor, çünkü salgın neredeyse her sektörü etkiliyor. Moana 2’nin çıkışıyla ilgili herhangi bir duyuru bulunmuyor. Ancak Moana 2’nin 2021 Kasım sonu veya 2022 başlarında çıkacağına dair bilgiler var.

Moana 2’nin Kadrosu

Moana 2 Ne Zaman Çıkacak sorusu kadar kadrosu da merak ediliyor. Moana’nın devam filminde yer alan birçok yeni karakter olacaklar. Disney’in Moana 2’sinin kadrosu şunları içerecek:

  • Pool olarak Rachel Evi,
  • Tuira olarak Tamura Morrison,
  • Aulivi kravalho Molly olarak,
  • Jemaine Clement, Tamata olarak
  • Maui rolünde Dwayne Johnson
  • Hein rolünde Alan Tudyk.

Moana 2 Kast

John Clements ve John Musker tarafından yönetilecek ve Chris Williams ve Don Hall tarafından ortaklaşa yönetilecek. Osnat Shurer, baş yapımcı John Lasseter ve yardımcı yapımcı Nicole P Hearon ile birlikte yapımcılığı üstlenecek.

Moana 2 Ne Zaman Çıkacak yazımız burada sonlanıyor.