Ana SayfaKripto ParaKey Coin Yorumları ve Analiz (Selfkey)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Key Coin Yorumları ve Analiz (Selfkey)

Key Coin Yorumları ve Analiz yazımızda Key Coin hakkında bilmeniz gereken bütün bilgileri vereceğiz. Key Coin, bireylerin kimliklerine sahip olma ve yönetme konusunda tam ve tam kontrole sahip olmalarını sağlayan, merkezi olmayan, blok zinciri tabanlı bir Self-Sovereign Identification System (SSID)’dir. Key Coin ile kullanıcılar, kimlik özniteliklerini ve belgelerini cihazlarında tek bir yerde saklayabilir, bu da kullanıcıların bilgilerini yalnızca bir kez girmesini gerektirir.

Key Coin ağının merkezi bir parçası, kullanıcıların evrensel dijital kimliklerini kullanarak çok çeşitli ürün ve hizmetlere erişmelerini sağlayan entegre bir finansal hizmetler pazarıdır. Key Coin Yorumları ve Analizi sayesinde daha geniş bir bakış açısına sahip olacaksınız.

Key Coin, 2013’ten beri faaliyet gösteren işletmeler için yerleşik bir KYC çözümleri sağlayıcısı olan KYC Chain’in beynidir. KYC’nin müşteri tabanı, küresel bankaları, hukuk firmalarını ve göçmenlik firmalarını içerir. Key Coin Yorumları ve Analiz yazımıza hoşgeldiniz.

İlginizi Çekebilir: En İyi Metaverse Coin Listesi (Piyasa Değerine Göre)

Key Coin Analiz

Key Coin Yorumlarından önce coini basitçe analiz edelim.

 • Güvenlik Riskleri: Merkezi kimlik sistemleri, merkezi olarak yönetilen veritabanları tek bir arıza noktası olduğundan, saldırılara ve veri ihlallerine karşı daha savunmasızdır. Equifax örneğinde olduğu gibi, kimlik hırsızlığına ve sistem operatörüne önemli yükümlülüklere yol açan birçok kişisel veri ihlali vakası olmuştur.
 • Kısıtlı Erişim: Bağlantılı veriler, daha bütünsel bir doğrulama sürecini kolaylaştırdığı için dijital kimliğin temel bir bileşenidir. Bununla birlikte, kimlik sahipleri (sizin ve benim gibi), kendi bağlantılı verilerimize erişim konusunda, genellikle operatörler tarafından yetkisiz erişimi önlemek için oluşturulan muazzam sınırlamalara maruz kalırlar.
 • Veri Koruma Düzenlemeleri: Farklı yargı alanlarındaki yasalardaki farklılıklar, küçük işletmeler için daha yüksek maliyetler ve kullanıcıların kimlik hakları üzerinde tam kontrol sahibi olamamaları gibi verimsizlikler yaratır.
 • Verimsiz Kullanıcı Müşterilerinizi Tanıyın (KYC): KYC, birçok yargı alanında çok çeşitli tüzel kişilikler için zorunlu bir gerekliliktir. Ancak KYC süreci zaman alıcı ve maliyetlidir; kullanıcılar, son derece verimsiz olan ve yanlış ellere geçme riskini artıran herhangi bir hizmete her zaman hassas belgeleri tekrar tekrar yüklemelidir.
Key Coin Yorumları ve Analiz
Key Coin Yorumları ve Analiz

Key Coin Pazarı

Key Coin Yorumları ve Analizinde önemli yere sahip olan Pazar kısmına geldik. Pazar, aşağıdakileri içeren çeşitli hizmetlere sahiptir:

 • Bitcoin ve Dijital Varlık Borsası Kaydı
 • Yatırım programları ile vatandaşlık
 • Gayrimenkul Başvurularında Yatırım Yoluyla Vatandaşlık
 • Şirket kuruluşu (hisselerle sınırlı şirketler dahil, vakıflar, LLC’ler ve Tröstler)
 • Banka hesabı tanıtımı ve uygulaması
 • 50’den fazla ülke için Oturma İzni Başvuruları
 • E-Cüzdanlar veya Depolanan değer tesisleri
 • Altın ve Kıymetli Madenler satın alma ve depolama
 • Uluslararası sigorta uygulamaları
 • Para Havalesi ve Transferi hizmetleri
 • Jeton Satışları

Key Coin Teknik Bakış

Key Coin’in teknolojik analizi aşağıdaki gibidir:

 • Blok Zinciri Katmanı: Key Coin çiftleri, Ethereum genel blok zincirinden türetilecektir.
 • Doğrulama Düğümleri: Ethereum’un Sanal Makinesi (EVM), Eris, Monax ve Tendermint’i içeren çeşitli fikir birliği protokollerini test ettikten sonra, Ethereum’un normal fikir birliği mekanizması tercih edilir.
 • Depolama: Verilerinin saklanması tamamen kimlik sahibinin takdirine bağlıdır; kullanıcılar tercih ettikleri depolama yöntemlerini seçme konusunda tam özerkliğe sahip olacaklar
 • Protokoller: Farklı uygulamalar arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla Key Coin, diğer önde gelen kimlik sistemleriyle protokol katmanı üzerinde birden fazla standart ve sürekli çalışma çalışması oluşturmuştur. Şu anda Sovrin, W3C, Uport ve Tierion ile çalışıyorlar.
 • Kimlik Cüzdanı: Key Coin’in açık kaynaklı, yerel cüzdanı, tüm kimlik işlemleri için başlangıç noktasıdır. Son zamanlarda beta sürümünü başlattı. ANAHTAR jetonları kimlik cüzdanında da saklanabilir.
 • ID Microservisler: Key Coin teknolojisinin ve kuruluşunun arkasındaki şirket – KYC Chain – yaptırım listesi taraması (düzeltici), şirket kaydı araması ve belge toplama ve doğrulama (toplayıcı) gibi bazı ilk mikro hizmetleri oluşturdu ve sağladı.
 • Uygulama Katmanı: Key Coin platformunda, açık API’leri ve açık kaynak kodu aracılığıyla herhangi bir uygulama veya merkezi olmayan uygulama (dApp’ler) geliştirilebilir.

Key Coin Canlı Grafik

Key Coin Yorumları ve Analizlerimizde bu grafiği de göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Key Coin Almak isterseniz bu linkten Binance üyeliği oluşturabilirsiniz.

Key Coin Yorumları ve Analiz

Keycoine bizim puanımız 100 üzerinden 87. Key Coin gibi çok çeşitli dijital paralar için teknik analizlerle gelecekteki değerlerini sizler için tahmin ediyoruz. İyi getirisi olan kripto para birimleri arıyorsanız, Key Coin karlı bir yatırım seçeneği olabilir. Selfkey fiyatı, yazının yazıldığı tarihte 0,0125 USD değerinde. Selfkey’i bugün 100 dolara satın alırsanız, toplam 7976.008 Key Coin alacaksınız. Tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2026-10-31 için fiyat tahmini 0.05014 ABD Doları. 5 yıllık bir yatırımla gelirin %+301,12 civarında olması bekleniyor. Mevcut 100$lık yatırımınız 2026’da 401.12$a kadar çıkabilir

Key Coin Güçlü Yönler

Key Coin Yorumlarına güçlü yönleriyle devam ediyoruz.

 • Birleşik Dijital Kimlik Çözümleri: Key Coin’in evrensel dijital kimliği, kullanıcıların birçok hizmet sağlayıcıda KYC’ye sorunsuz ve verimli bir şekilde katılmasını sağlar. Daha da önemlisi, veriler kullanıcı tarafından yerel cihazlarında tamamen kontrol edilir ve yönetilir, böylece daha fazla güvenlik sağlanır.
 • Yerleşik Bir İşletme Tarafından Desteklenir: Key Coin, KYC işinde zaten altyapıya, deneyime ve uzmanlığa sahip yerleşik bir KYC çözümleri sağlayıcısı olan KYC Chain’in arkasında geliştirilmiştir.
 • Kapsamlı Ortaklıklar: Key Coin, bir uygulama oluşturan veya Key Coin Kimliğinin KYC işlevlerini kullanan hizmet sağlayıcılar olacak kapsamlı bir ortak listesine sahiptir. Bu, başarılarının anahtarı olan gelişimlerinin çekişinin kanıtıdır.
 • Kapsamlı Pazarlar: Key Coin şu anda pazarında 22 pazar kategorisi belirlemiştir. Tamamlandığında, kullanıcılar dijital kimliklerini kullanarak çok çeşitli hizmetlere erişebilecekler.

Key Coin Zayıf Yönler

Key Coin Yorumları kısmında zayıf yönlerini az da olsa gösteriyoruz.

 • Rekabetçi Endüstri: Key Coin’den daha uzun süredir aynı sorunları çözmeye çalışan Civic gibi birçok rakip var. Ancak rakiplerin gelişme hızı yavaş ilerliyor ve Key Coin gerçek bir işletme tarafından desteklenmesi avantajına sahip.
 • Uzun Tamamlanma Tarihi: Key Coin’in tamamlanan ürünü 2019’dan sonra piyasaya sürülecek, muhtemelen ellerindeki muazzam görevler göz önüne alındığında 2020’ye bağlı.
Key Coin Yorumları ve Analiz
Key Coin Yorumları ve Analiz

Key Coin Sonuç

Key Coin, sıkıcı ama evrensel bir sıkıcı KYC süreçleri sorununu çözmeye çalışıyor. Evrensel kimlikleri ile kullanıcılar, gerekli kimlik belgelerini gerektiren kapsamlı bir dizi pazara ve hizmete sorunsuz erişim sağlayabilirler. Uygun KYC’nin artan yasal gereklilikleri göz önüne alındığında, Key Coin’in çözümü çok sayıda endüstri ve işletme için çok gereklidir. Köklü bir iş, geniş bir ekip ve köklü ortaklıklar tarafından desteklenen Key Coin’in bu alanda önemli bir oyuncu olacağını öngörüyoruz. Key Coin Yorumları ve Analiz yazımızı burada sonlandırıyoruz. Yatırım Tavsiyesi Değildir.