Ana SayfaDizi-FilmAvatar 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak?

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak sorularının sorulmasının nedeni ilk filminin bütün dünyada çok büyük bir hayran kitlesine ulaşmasıdır. İlk filmi 2009 yılında gösterime girdikten sonra tüm dünyada büyük bir yankı uyandıran Avatar filminin kısa süre içinde ikincisi de beklenmeye başlandı. Bu sebeple de yıllardır Avatar 2 ne zaman çıkacak sorusu gündemde ki yerini korumaya devam ediyor.

Avatar 2 Filmi

Bunun yanında açıklamada Avatar serisinin diğer filmlerinin de vizyon tarihleri açıklandı. Bu tarihlere göre Avatar 3, 4 ve 5’in ardışık olarak vizyona girecek. Diğer bir deyişle diğer filmlerin vizyona girme tarihleri Aralık 2023, Aralık 2025 ve Aralık 2027 olacak.

Avatar 2 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı sürekli olarak ertelenirken serinin diğer filmlerinin vizyon tarihleri ile ilgili açıklamaların gelmesi hayranların daha fazla beklemelerine gerek kalmayacağı yönünde umutlanmasını sağladı. Filmin vizyon tarihi hakkında ki şu anki düşünceler Avatar 2’nin vizyona giriş tarihinin bir daha ertelenmeyeceği yönünde oldu.

Avatar 2 Fragman

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak

Avatar’ın ikinci filminin 17 Aralık 2021’de vizyona girmesi bekleniyordu ancak filmin yapımcısı olan Disney’den yeni bir açıklama geldi. Bu açıklamaya göre ise Avatar 2’nin yeni vizyon tarihi 16 Aralık 2022 olarak belirlendi.

2018 yılında BBC tarafından oluşturulan bir raporda Avatar serisinin filmlerini adlarının ise şunlar olduğu belirtilmişti. Avatar: The Way of Water, Avatar: The Seed Bearer, Avatar: The Tulkun Rider ve Avatar: The Quest for Eywa. Filmlerin isimlerinin pek yaratıcı olmamasına rağmen filmin yapımcıları bu isimler üzerinde ciddi mesai harcadıklarını doğrulamışlardı.

Daha Fazla Oku: Logan Wolverine 2 Ne Zaman Çıkacak?