Ana SayfaDizi-FilmLogan Wolverine 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Logan Wolverine 2 Ne Zaman Çıkacak?

1970 yılından bu yana başkalarının istediği gibi olma mottosu ile yola çıkan Logan Wolverine 2 ne zaman çıkacak? Son filminde bir dönüm noktasına gelmişti. Son filminde yaşlanmış bir X-Men’e yer verilmişti. Ancak yaşlanmış Logan giderken arkasında bir varis bıraktı. Bu sebeple de Logan Wolverine 2 ne zaman çıkacak sorusunun ortaya çıkmasına neden oldu.

Farklı Bir Süper Kahraman

Logan Wolverine diğer süper kahramanların aksine sorunları olan ve yalnız bırakılan bir süper kahraman olmaktadır. Üzerinde yapılan deneyler sonucunda  kazanmış olduğu bu süper güçlerinden hiçbir zaman memnun olmamasının nedeni sadece başına gelenler değil aynı zamanda mutantların dışlandığı bir dünyada yaşamasından da kaynaklanıyor.

Son filmde ise görmeye alışmış olduğumuzdan çok farklı bir Logan karşımıza çıktı. Son filmde Logan yaşlanmış ve hayatını taksi şoförlüğü yaparak kazanan bir karakter oldu. Göze batmak istememesine rağmen insanların ona sürekli olarak sorun çıkarması nedeniyle başı dertten hala kurtulmuyor. Diğer bir yandan Charles çok daha yaşlanmış ve Alzheimer olmuş biri olarak karşımıza çıkıyor.

Logan 2’nin Tarihi Belli mi?

Eğer Logan günlük olarak Charles’a ilaçlarını vermezse büyük krizlerin yaşanmasına neden oluyor. Ancak ilaçları her gün verebilmek sanıldığı kadar kolay olmuyor. Tüm bunlar olurken hikayeye bir çocuk yaşta olan Laur giriyor ve bu sebeple de hayranlar Logan Wolverine 2 ne zaman çıkacak sorusunu sormasına neden oluyor.

Logan Wolverine 2 Ne Zaman Çıkacak

Logan Wolverine 2 Ne Zaman Çıkacak?

2017 yılından bu yana yeni bir X-Men filminin gelmemesinin yanı sıra Disney’in Fox’un bütün yayın haklarını alması da hayranlarının sıklıkla Logan Wolverine 2 ne zaman çıkacak sormasına neden oldu. Film için net bir tarih hatta çekilip çekilmeyeceği bilinmiyor. Disney yeni kahraman Lauren’in kaderi konusunda henüz bir açıklama yapmamış olması da bu konudaki beklentileri de düşürüyor. Ancak bizlerin tahminine göre 2023’den önce çıkması biraz zor.

İlginizi Çekebilir: Harry Potter Return to Hogwarts Türkiye Ne Zaman Çıkacak?