Ana SayfaDizi-FilmAfter 4 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

After 4 Ne Zaman Çıkacak?

After çok popüler bir film serisi. After 4 Ne Zaman Çıkacak sorusunun bu kadar sorulmasını normal karşılamak gerek. Wattpad’e bulunan yazarlardan birisi olan ve son derece fazla ilgi çeken hikayeler kısa süre içerisinde başarısını kanıtlar nitelikte kitap haline dönüştürüldü. Daha sonrasında ise seri filmleri çekilmeye başlandı.

Serinin üçüncü filmi olan After We Fell ve arkasında da After Ever Happy çekildi ve çekimleri bitirildi. Bu yüzden de serinin sıkı takipçileri After 4 ne zaman çıkacak sorusunu sormaya başladı.

After 4’ün Konusu Nedir?

Hardin ile ilgili olan bir ifşa sebebiyle Hardin’i temelden sarılacaktır. Bunun yanında Tessa’nın bir trajedi, ilişkilerini bitme eşiğine getirmektedir. Hem Hardin’in hem de Tessa’nın aileleri hakkında ortaya çıkan gerçekler birbirlerinden düşündükleri kadar farklı olmadıklarını anlamalarını sağlamaktadır.

Aradan geçen zamandan sonra ne Tessa Hardin’le tanıştığında ki tatlı ve iyi kız, ne de Hardin Tesla ile tanıştığında ki zalim ve huysuz çocuktur. Diğer bir yandan Tessa ve Hardin ilişkisini takip eden ilk 3 seriden sonra After We Happy’de zaman atlamasının nasıl yapılacağı ise merak konusu olmaktadır.

Daha Fazla Oku: 300 Spartalı 3 Ne Zaman Çıkacak?

Kitapta sadece yüzeysel olarak tanıtılmalarına rağmen Emery, Auden ve Kuzen Addy’nin hayran kitlesinin artması nedeniyle kendilerine daha geniş bir yer buldular.

After 4 Ne Zaman Çıkacak?

Serinin 3. filmi olan After We Fell 9 Eylül 2021 de vizyona girdi. Bu durum heyecanla beklenen serinin son filmi için sabırsızlık da arttı. Hayranlarının film hakkında ki sabırsızlıklarını artması nedeniyle After We Happy’nin vizyon tarihinin de öne çekileceği düşüncesi hakim olmaktadır. Tahmin edilen tarih ise 2022 yılının son ayları yani Kasım-Aralık gibidir.

After 4 Çıkış Tarihi

After We Happy için henüz tam bir vizyon tarihi belirlenmemiş olmasına rağmen beklentiler After 4 ne zaman çıkacak sorusunun cevabının 2022 yılının sonları olmaktadır.