Ana SayfaDizi-FilmYargı Dizisi Karakterleri İsimleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Yargı Dizisi Karakterleri İsimleri

Yargı Dizisi Karakterleri gerçekten oyunculuklarıyla dikkat çekiyor. Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal ve daha birçok başarılı oyuncuyu bir araya getiren Yargı dizisi ilk bölümü ile sezonun en çok konuşulan projelerinden biri oldu. Yolları bir cinayet davasıyla kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesini anlatacak olan Yargı’nın oyuncu kadrosu ve karakterleri de büyük ilgi gördü.

Yargı Dizisi Karakterleri

Yargı Dizisi Karakterleri

KAAN URGANCIOĞLU – ILGAZ KAYA

Ilgaz, dürüstlüğü ile tanınan, kurallara sonuna kadar bağlı, mesleğinin en iyilerinden olan başarılı bir savcıdır. Babası Metin, babasının ona öğrettiği değerleri tüm varlığıyla özümsemiş ve yılmaz bir yapıya sahiptir. İşinde gayet soğukkanlı ve ilkeli bir insan olmasına rağmen ailesine karşı tutumu sevgi dolu ve koruyucudur. Bütün çabalarına rağmen kuramadığı Çınar ile kardeşlik bağını ablası Defne ile en saf ve en duygusal haliyle yaşıyor.

Yargı Dizisi Karakterleri

PINAR DENİZ – CEYLIN ERGUVAN

Ceylin, hukuk okurken babasının uğradığı haksızlıklar sonucu hapsedilmesine isyan eder. O, hiçbir kural tanımayan, inandığı değerler ve gerçekler için sınırları zorlayan hırslı bir avukattır. Gerçek adalete ulaşmak için her yolu deneyebilecek bir karakter. Bu konuda yapamayacağı hiçbir şey yok. Babasının yokluğunda, tüm ailesini ayakta tutmaya çalıştı, bir bakıma hala ailenin direği. Babası Zafer’e çok düşkündür. Ablası İnci ise en kıymetlisi, neredeyse gözlerini kaçırıyor.

Daha Fazla Oku: Annemizi Saklarken Oyuncuları ve Karakterleri

Yargı Dizisi Karakterleri

HUSEYIN AVNI DANYAL – METIN KAYA

Metin Kaya, Ilgaz’ın babasıdır. Polis departmanının cinayet masası şefidir. Dürüstlüğü ile tanınan, kurallara sonuna kadar bağlı, herkesin saygı duyduğu bir polis memurudur. Bunu büyük oğlu Ilgaz’a da aşıladı. Ancak sürekli başı belada olan oğlu Çınar ile hiçbir zaman aşk dolu bir ilişkisi olmamıştır. Ölen karısının kaybından dolayı onu sorumlu tutuyor.

Yargı Dizisi Karakterleri

UGUR POLAT – YEKTA TILMEN

Yekta Tilmen, büyük bir hukuk firması olan Tilmen Hukuk’un kurucusudur. Çalıştığı şirketlerin tüm kirli geçmişlerini temizlemesiyle ünlüdür. Gerekli para verildiği takdirde dünyadaki bütün sorunların halledilebileceğine inanıyor. Yargı Dizisi Karakterleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri.

Yargı Dizisi Karakterleri

MEHMET YILMAZ AK – PARS SEÇKİN

Pars, Ilgaz’la aynı yerde çalışan bir savcıdır. Aynı zamanda Ilgaz’ın nişanlısı Neva’nın ağabeyidir. Ilgaz ile aralarında okul yıllarından beri devam eden tek taraflı bir rekabet bulunuyor.

Yargı Dizisi Karakterleri

ZEYNO ERACAR – GUL ERGUVAN

Gül Erguvan, Ceylin’in annesidir. O bir ev hanımı. Pasif bir karakter gibi görünse de aslında göründüğünden daha manipülatif. İstediklerini hastaymış gibi davranarak halletmeye çalışan bir karakter. Yargı Dizisi Karakterleri yazısı burada sonlanıyor.