Ana SayfaDizi-FilmWinnie the Pooh Blood and Honey Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Winnie the Pooh Blood and Honey Ne Zaman Çıkacak?

Winnie The Pooh’un telif süresinin 2022 yılı itibari ile sona ermesinden dolayı Winnie the Pooh Blood and Honey Ne Zaman Çıkacak sorusu sorulmaya başlandı. Çocukların hem kitabını hem de çizgi filmini çok sevdiği çizgi filmin kamu malına dönüşmesinin ardından karakterlerin farklı şekillerde yorumlanmaya başlandı. İlk olarak 1921’de yayınlanan ve telif hakları Disney’e ait olan kitapta bulunan karakterlerin farklı hallerini görmeye başlamamız da kaçınılmaz oldu.

Bu konuda elini en çabuk tutan ise Sevimli ayıcığı korku karakterine çeviren Blood and Honey oldu. Bu değişimi merak edenlerin aklında ise Winnie the Pooh Blood and Honey ne zaman çıkacak sorusu takılmaya başladı.

Yeni Winnie the Pooh Blood and Honey Filminin Konusu Ne Olacak?

Hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenen A. A. Milne’den çıkan film hakkındaki ilk görseller paylaşılmaya başlandı. Görsellerin gelmesine rağmen konusu hakkında net bilgilerin açıklanmaması ise sinema severlerde daha büyük bir merak uyandırdı ve Winnie the Pooh Blood and Honey ne zaman çıkacak sorusu daha fazla gündeme gelmeye başladı.

Film hakkında bilinenlerin başında ise Winnie The Pooh’un en ikonik karakterlerinden birisi olan Piglet’in çarpık bir karaktere sahip olduğudur. Ayrıca filmin IMDb sayfasında yer alan yorumda Winnie The Pooh efsanesinin korku dolu bir yorumu olduğu bulunmaktadır?

Winnie the Pooh Blood and Honey Ne Zaman Çıkacak? (Vizyon Tarihi)

Winnie the Pooh Blood and Honey ne zaman çıkacak sorusunun cevabını ilk görüntülerin yayınlanmasına rağmen henüz netlik kazanmamıştır. Hatta filmin vizyon tarihi ile ilgili herhangi bir tahmin dahi bulunmamaktadır. Ancak bizlerin tahmini filmin 2023 yılı içerisinde çıkacağı yönünde. 2023 yılı bahar ayı beklentilerimiz dahilinde.

Daha Fazla Oku: You 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?