Ana SayfaDizi-FilmVenom 3 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Venom 3 Ne Zaman Çıkacak?

Tom Hardy’in başrolünü üstlendiği ve serinin ikinci filmi olan Venom: Zehirli Öfke 2 filmini ekim ayında vizyona girmesinin ardından Venom 3 ne zaman çıkacak soruları da sorulmaya başlandı. Serinin ikinci filminin jenerik sahnesinden ise Venom’un Marverl’in Sinematik Evrenin’de yer alacak filmlerden birisi olduğu anlaşıldı.

Venom 3 Ne Zaman Çıkacak Sorusu Neden Gündemde?

Venom 3 ne zaman çıkacak sorusunun bu kadar çok sorulmasının sebebi serinin ikinci filminde Venom ve Eddie ikilisinin filmin son sahnesinde farklı bir evrene geçmesidir. Son sahne de aynı zamanda Tom Holland’ın canlandırdığı Spider Man’i televizyonda görüyor ve tanıyor.

Filmin son sahnesinde gelişen bu olaylar sadece serinin üçüncü filmini beklenmesini değil aynı zamanda 17 Aralık’ta vizyona girmesi beklenen Spider Man No Way filminde de Venom’un görülmesinin de beklentisi devam ediyor. Bunun yanında Venom serisinin devam filmlerinde de Spider Man’in görülmesini bekleyen bir kitle bulunuyor.

Daha Fazla Oku: John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak?

Venom 3 Ne Zaman Çıkacak? Venom 3’ün Vizyon Tarihi

Venom 3 ne zaman çıkacak sorularının yoğunluğundan dolayı Amy Pascal tarafından açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre Venom 3 henüz planlama aşamasında olmasına rağmen filmin gördüğü talebin yoğun olmasından dolayı filmin çekiminin hızlandırılacağı yapılan tahminler arasında. Ancak öncesinde Spider Man No Way’in yeterince kişiye ulaştığından emin olmak ve dolayısıyla gişede ki başarısını gölgelenmesini istemiyorlar.