Ana SayfaDizi-FilmJohn Wick 4 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak?

Yayınlandığı andan itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan ve başrolünü Keanu Reeves’in oynadığı John Wick 4 ne zaman çıkacak sorusu ile gündemde. John Wick serisinin devam filmi niteliğinde olan film üzerindeki beklenti çok büyük. Muhteşem oyuncu kadrosu ve heyecan verici senaryosu ile her filmi büyük yankı uyandıran serinin yeni filmi heyecanla bekleniyor.

John Wick 4 Ne Zaman Yayınlanacak?

Büyük bir heyecanla beklenen serinin son filminin yayın tarihi açıklandı. John Wick 4 ne zaman çıkacak sorusunun cevabının 21 Mayıs 2021 olarak açıklanmasının ardından dünyanın pandemi sürecine girmesi nedeniyle yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2022’ye ertelendi.

Lionsgate CEO’su tarafından yapılan açıklamada serinin dördüncü ve beşinci filminin ardarda çekileceği de açıklandı. Ancak serinin beşinci filminin vizyon tarihi için son ve en doğru açıklama 24 Mart 2023 olarak yapıldı. John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak umarım artık akıllardan çıkmıştır.

İlginizi Çekebilir: Tozkoparan İskender Ne Zaman Başlayacak? (2022)

John Wick 4 Hakkında Bilgiler

John Wick 3 filminin gişe rekoru kırmasını hemen ardından serinin dördüncü ve beşinci filmin hazırlıklarına başlanmıştı. John Wick’in dördüncü filminde de yönetmen koltuğunda Chad Stahelski bulunuyor. Filmin konusunu ise yine suikastçı rolünde olan ve Keanu Reeves tarafından canlandırılan John Wick Winston tarafından ihanete uğraması oluşturuyor. Ancak John Wick serisinin orjinal yaratıcısı olan Derek Kolstad bu filmde senarist koltuğunu Shay Hatten ve Michael Finch’e bırakmış durumda.

John Wick 4 ne zaman çıkacak sorusunun yanında filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Filmin ülkemizde vizyona girme tarihi ise yine 27 Mayıs 2023 olarak ilan edildi.

John Wick 4 Fragman (10 Nisan 2022)