Ana SayfaOyunValorantValorant Nasıl Oynanır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Nasıl Oynanır?

Valorant son zamanlarda çok popüler bir oyun. Siz de eğer yeniyseniz Valorant Nasıl Oynanır diye sormanız çok normal. Bu Makale yeni oyuncular için önemli bir Başlangıç ​​Kılavuzu’dur. İster ilk rotasyonunuz olsun, ister sadece yeniden gözden geçirmeye ihtiyacınız olsun, her şeye hakim olan bizlerden tavsiye almanın en iyisi olacağını düşünüyoruz. İlk oyununuzdan önce bilmeniz gerekenler aşağıda özetlenmiştir. Gözünü dört aç. Bir şeyler öğrenmen mümkün. Gelin bakalım, Valorant Nasıl Oynanır?

Valorant İlk Oyundan Önce Bilinmesi Gerekenler

İlk oyununuza başlamadan önce, her biri kendi rolüne ve kazanmanıza yardımcı olacak özel becerilere sahip bir grup Karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Valorant Ajanlar sayfasından, her Karakterler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Rastgele bir haritaya atlayacak ve herkes Karakterini seçtikten sonra ilk tura resmen katılacaksınız. Her tura hücum oyuncusu veya defans oyuncusu olarak başlayın, ardından yarı yolda taraf değiştirin. Önce silah ve yetenek satın almanıza izin veren satın alma aşamasını geçmeniz gerekecek. Satın aldıklarınız, kazanma ihtimalinizi değiştirir.

Kimse size paranızı nasıl harcayacağınızı söylemeyecek, ancak bir noktada bir karar vermeniz gerekecek. Her durum için bir silah var ve her biri hakkında daha fazla bilgiyi özel cephanelik sayfamızda bulabilirsiniz. Şüpheye düştüğünüzde, türüne göre bir silah satın alın ve stilinize, uzmanlığınıza ve ekibinizin stratejisine ne kadar uyduğunu görün.

Valorant Nasıl Oynanır

Her harita, düşmanlarınıza karşı strateji oluşturmanız için yeni bir aşamadır. Çeşitli karşılaşmalar için yaratıcılığınızı ve akıllı silah oyununuzu kullanın. Temel bilgiler burada listelenmiştir ve seyahat planınızı planlamak için kapsamlı haritalar sayfamızı kullanabilirsiniz.

Bir düşmanı Pazar gününden altı farklı şekilde nasıl parçalayacağınızı zaten biliyor olabilirsiniz, ancak Brimstone size bunların çoğunun oldukça gürültülü olduğunu bildirecektir. Kafanızda daha fazla şüphe yok; hazırsın. Ancak, tıpkı sizin gibi, daha yeni başlıyoruz. Valorant Nasıl Oynanır sorusunun en kısa cevabını sizler için burada noktalıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Valorant Grafik Ayarları 2022