Ana SayfaOyunValorantValorant Oturum Kapatılmıyor Hatası (Çözüm)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Oturum Kapatılmıyor Hatası (Çözüm)

Günden güne birçok kullanıcı tarafından fark edilen Valorant oturum kapatılmıyor hatası can sıkabilen hatalardan birisidir. Siz de bu hata ile karşı karşıya kaldığınız zaman neler yapmanız gerektiğini merak edebilirsiniz. Bunun için de en doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Oturum kapatma işleminde aldığınız sonucu hesap değiştiremeyebilir ve eğlenceli dakikalardan mahrum kalabilirsiniz.

Valorant oturum kapatılmıyor hatası genellikle önbellek hatası ya da intenet bağlantısı problemleri yaşandığında ortaya çıkmaktadır. Bu sebepler için çözüm oldukça basittir. Siz de yazımızın devamında yer alan adımları takip ederseniz eğer çözümün nasıl olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. O halde gelin şimdi sizlerle birlikte bu adımları görelim.

Valorant Oturum Kapatılmıyor

Valorant Oturum Kapatılmıyor Sorunu

Valorant oturum kapatılmıyor sorununu aldığınız takdirde aşağıda yer alan adımları uygulayarak sorunu çözebilirsiniz.

  • Öncelikle internet bağlantınızda herhangi bir problem olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bunun için farklı uygulamalarda internet erişimi olup olmadığını deneyebilirsiniz. Eğer ki internetten yana bir problem yok ise sonraki adıma geçebilirsiniz.
  • Windows+R tuş kombinasyonu ile Çalıştır uygulamasını açmalısınız. Burada aşağıda yer alan kodları girerek cihaz önbelleği temizleme işlemine geçebilirsiniz.
  • “temp” yazdıktan sonra açılan klasörde yer alan tüm verileri silmelisiniz. Silinmeyen dosyaları es geçebilirsiniz.
  • “%temp%” yazdıktan sonra yine bir klasör açılacaktır. Bu ekranda da yer alan verileri silmelisiniz.
  • Son olarak “prefetch” yazıp açılan klasördeki verileri silmelisiniz.

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda önbellek kısmında yer alan sorunları da çözmeniz muhtemeldir. Bilgisayarı yeniden başlatıp sonrasında Valorant oturum kapatılmıyor sorunu ile karşı karşıya kalmadığınızı teyit etmelisiniz. Büyük olasılık ile sorun çözülmüş olacaktır.

Eğer ki sorun çözülmemiş ve oturum kapatma hatası alıyorsanız Riot destek sistemi ile iletişime geçebilirsiniz. Riot tarafından alacağınız hizmet doğrultusunda siz de bu sorunu kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirmeler sayesinde size yardımcı olacaklardır.

Valorant Oturum Kapatılmıyor

Valorant Oturum Nasıl Kapatılır?

Valorant oturum kapatma sorunu yaşayan oyuncuların merak ettiği bir diğer soru ise Valorant oturum nasıl kapatılır sorusudur. Siz de bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

  • Ana sayfada sağ üstte yer alan çarka basınız.
  • Karşınıza gelen ekranda masaüstüne dön butonuna basınız.
  • Sol tarafa çık, sağ tarafta ise oturumu kapat ekranı gelecektir.
  • Burada oturumu kapat kısmını seçerek oturumunuzu kapatabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer valorant oturum nasıl kapatılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Oldukça basit bir işlem olsa da birçok kullanıcı tarafından tam olarak nasıl yapıldığı bilinmemektedir. Bu yüzden sizin de işinizi görebilir.

Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.