Ana SayfaOyunValorantValorant Hesaptan Çıkış Yapmak için Diğer Riot Games Uygulamalarını Kapatın Hatası
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Hesaptan Çıkış Yapmak için Diğer Riot Games Uygulamalarını Kapatın Hatası

Valorant hesap değiştirme işlemlerinden birçok kullanıcının karşılaştığı hatalardan birisi Valorant hesaptan çıkış yapmak için diğer Riot Games uygulamalarını kapatın hatasıdır. Siz de bu hatayı alıyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızın devamında yer alan bilgiler ile bu sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Zaman içerisinde çeşitli uygulamalar bu tarz sorunların oluşmasını sağlamaktadır. Bu sorunlar yüzünden de farklı hesaplar arasında geçiş sağlanamamaktadır. Eğer ki siz de böylesine bir hatadan muzdaripseniz hemen yazımızın devamına geçebilirsiniz.

Yapmak için Diğer Riot Games Uygulamalarını Kapatın Hatası

Valorant Hesaptan Çıkış Yapmak için Diğer Riot Games Uygulamalarını Kapatın Hatası

Valorant hesaptan çıkış yapmak için diğer Riot Games uygulamalarını kapatın hatası aldığınızda yapmanız gerekenler hemen aşağıda yer alan listeyi adım adım uygulamaktır.

  • Öncelikle başlat kısmında Valorant, League of Legends gibi oyunların açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Eğer ki herhangi bir Riot Games oyunu yok ise CTRL + SHİFT + ESC yaparak görev yöneticisini açınız. Karşınıza gelen ekranda Valorant, League of Legends ya da Riot Games ibareli işlemleri sonlandırınız. Sonrasında tekrardan çıkış yapma işlemini deneyiniz.
  • Eğer ki yine olmazsa yukarıda yer alan adımların ardından bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyiniz.

Yukarıda  yer alan adımları takip ettiğiniz takdirde Valorant hesaptan çıkış yapmak için diğer Riot Games uygulamalarını kapatın hatasının giderilmiş olması gerekmektedir. Giderilmemesi durumunda ise Valorant ile beraber Riot Games istemcisini tamamen kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Bu işlem sürekli sıkıntı çıkartıyorsa eğer yapabileceğiniz bir diğer adım ise Riot Games destek hattını kullanmak olacaktır. Yetkililerin yapacağı yardım sayesinde bu sorun cihazınıza özel adımlar ile daha net bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Yapmak için Diğer Riot Games Uygulamalarını Kapatın Hatası

Valorant Hesabından Nasıl Çıkış Yapılır?

Valorant hesaptan çıkış yapmak için diğer Riot Games uygulamalarını kapatın hatası alan kişiler tarafından sıklıkla araştırılan konulardan birisi Valorant hesabından nasıl çıkış yapılır sorusudur. Hemen aşağıda yer alan adımları takip ederseniz eğer Valorant hesabınızdan kolaylıkla çıkış yapabilirsiniz.

  • Ana sayfada yer alan sağ üstteki çark simgesine tıklayınız.
  • Karşınıza gelen ekranda masaüstüne dön butonuna basınız.
  • Bu butona basınca iki tane seçenek gelecektir. Bunlardan birincisi “ÇIK” ikincisi ise “OTURUMU KAPAT” butonu olacaktır. Eğer ki ikinci olanı tercih ederseniz Valorant hesabınızdan çıkış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları ile Valorant hesabından nasıl çıkış yapılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Valorant Ekran Kartı Sürücüsü Çöktü yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.