Ana SayfaOyunValorantValorant Rank Sıralaması (2023)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Rank Sıralaması (2023)

Valorant Rank sıralaması herkes tarafından merak edilen bir konu. Bu efsane oyunda siz de rank sıralamasında nereden olduğunuzu merak edenlerdenseniz yazımıza okumaya devam edin.

Riot Games tarafından geliştirilen Valorant şu vakitlerde tam sürümüyle oyuncuların karşısına çıkıyor. Bol bol skin ve mod bulunan oyunda rank sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sizler için yazıyoruz. Riot Games çıkardığı bu oyunlar CS:GO gibi tek düze sayılabilen FPS oyunlarının önüne geçip sektörde önemli bir yer edinmek istiyor.

Valorant Rank Sıralaması Rekabeti Arttırıyor

Valorantta rank kasmak diğer oyunların aksine biraz takım işi. Eğer güçlü kurulmuş ve sağlam bağlarla birbirine bağlanmış bir takımınız varsa Rankları sırayla atlamanız içten bile değil. Rank atladıkça daha kaliteli bir oyunla kendi oynayışınızı da geliştireceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Valorant da diğer oyunlar gibi Elo’nuzun olduğu ve oyundaki win, lose ve kill sayılarına bakan bir rank sistemine sahip. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınız takdirde ranklar kendi kendine yükselecektir.

Valorant Rank Sıralaması

Valorant Rankları Nelerdir?

Valorant Rank Sıralamasında 8 ayarı Rank kategorisi var. Bunların kendi içinde 3 seviyeleri bulunuyor. Tabi bir de VALORANT rankını katarsak toplamda 22 rank elde ediyoruz. Bu ranklardan GOLD ve üstü randa olmak profesyonelliğe giden yolda size büyük fayda sağlayacaktır.

  • VALORANT
  • Immortal(Ölümsüz)
  • Diamond (Elmas)
  • Platinium (Platin)
  • Gold (Altın)
  • Silver (Gümüş)
  • Bronz
  • Iron (Demir)

En üst kademede yer alan VALORANT derecesi bu oyunu meslek edinenler için güzel bir rank 🙂

Daha Fazla Oku: Para Kazandıran Oyunlar Listesi (2021) (Güncel)

Valorant Rank Atlama Sistemi

Valorant Rank atlama sistemi diğer oyunlardan biraz farklı. Bireysel performansın da ettekisi olacağı Valorank Rank atlama sistemi emeğinizin karşılığını tam manasıyla alabileceğiniz bir sistem. Bu rankları hızla atlamak isteyenlerin yapması gereken bazı şeyler var. Takım oyununa alışmak bunlardan sadece bir tanesi. Aim’den çok stratejinin önem kazandığı bu safhada eksik ve yanlış yapmadığınızdan emin olun. Toxic hareketler yapıp takımınızı zor durumda bırakmanız rankları atlamanızı imkansız hale geitrecektir. Valorant Rank Sıralaması tırmanmak isteyenler dediklerimize önem vermelidir. İyi oyunlar !