Ana SayfaOyunValorantValorant Savaş Bileti Kaç TL 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Valorant Savaş Bileti Kaç TL 2023

Valorant, Bölümlerden oluşur ve daha sonra Elçilerden oluşur. Valorant Savaş Bileti Kaç TL diye sorulmasının nedeni bu biletin değerinin yüksek olmasıdır. Her Bölüm, 50 Aşamadan oluşan ve yaklaşık 70 gün süren, verme veya alma gibi yeni bir Savaş Biletine sahiptir.

Belirli bir Eylem için Savaş Biletine erişim kazanmak için, kilidini açmak için oyunda 1000 Valorant Puanı harcamanız gerekir. Bu noktadan itibaren, DP kazanmak ve Savaş Bileti’nde bir sonraki Aşamanın kilidini açmak için kartlar, unvanlar, silah görünümleri ve arkadaşlar gibi yeni öğelerin kilidini açacaksınız.

Valorant Savaş Bileti Kaç TL

1000 Valorant Puanı, 10 dolar şeklindedir ve puanların oyun içinde de satın alınması gerekir. Üzerinde bulunduğunuz belirli Eylem sona erdiğinde, özellikle Valorant’ın oyuncular için bir pazarı olmadığı göz önüne alındığında, o geçişten herhangi bir ödül kazanma fırsatını bir daha kaybedersiniz.

Valorant Savaş Bileti Almak Değer mi?

Battle Pass’ın buna değip değmeyeceğine gelince, oyunu çok oynuyorsanız ve bol miktarda DP kazanıyorsanız, şüphesiz çabalarınız için kozmetik açıdan iyi şeyler kazanmak istiyorsanız. Burada Battle Pass’ın para harcamaya değip değmeyeceği hakkında daha derinlemesine konuşuyoruz.

İlginizi Çekebilir: Valorant Grafik Ayarları 2022

Tüm ödüller yalnızca kozmetik olduğundan ve geçiş yoluyla yeni Temsilcilerin kilidini açamayacağınız için Savaş Biletinin size herhangi bir rakip üzerinde bir avantaj sağlamadığını belirtmekte fayda var. Yani oyuna değer veren ve sürekli oynayan bir kişiyseniz alım yapmanız sizin için tabi ki daha iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Valorant Savaş Bileti Kaç TL 2022 yılı yazımız burada son buluyor.