Ana SayfaKripto ParaUMA Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

UMA Coin Yorumları

UMA Coin Nedir sorusunu soran yatırımcılar ve UMA Coin Yorumlarını okumaktan yorulan coinciler. Evrensel Pazar Erişimi (UMA Coin), “Across Protocol“‘u başlatmaya başladığından beri, fiyatında büyük bir sıçrama ile büyük bir artış yaşadı. Coinbase’e göre, UMA Coin’in fiyatı son 24 saatte %35 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.284.99 Rs’ye ulaştı. Bunun dışında, piyasa değeri 90,4 milyar rupi ve ardından son 7 günde %63,56 fiyat değişikliği.

Protokol zaten başlatılmış olsa da, yükseliş ivmesi henüz yavaşlamadı ve kripto para piyasasında kripto para güçlendiğinden birkaç gün daha devam etmesi bekleniyor. Peki UMA Coin Nedir?

Şu anda saat 9.30‘da, UMA coini 1.397.98 Rs’lik bir fiyatla işlem görüyor ve ardından büyük bir sayı artan günlük işlem hacmi geliyor.

Daha Fazla Oku: Rad Coin Nedir? Rad Coin Yorum

UMA Coin Nedir?

Dijital para birimi için dünyanın en büyük varlık yöneticisi olarak kabul edilen Universal Market Access veya UMA Coin, Ethereum’un büyümesinin ardından 2018‘de piyasaya sürüldü. Başlangıçta, Ethereum’un blok zincirinde sentetik varlıkların yaratılması için tasarlandı ve ayrıca finansal sözleşmesi aracılığıyla geleneksel finans ve blok zinciri alanını birleştirdi. Bunun dışında, Evrensel Pazar Erişimi, kullanıcıların piyasada mevcut olan diğer varlıkları taklit etmesine izin verdi ve kendisini “merkezi olmayan finansal sözleşmeler platformu” olarak tanımladı. UMA Coin nedir sorusunu cevapladık.

UMA Coin Fiyatı Neden Yükseliyor?

Finansal platform kısa süre önce L1 ile L2 arasındaki en hızlı, en ucuz ve en güvenli köprü olduğu söylenen “Across Protocol“ü başlattı ve böylece coinin değerini yeni zirvelere taşıyor. UMA Coini yorumlamak için bu protokolü bilmek lazım.

Blok zinciri endüstrisinin ara bağlantıya dayalı geleceği ile ‘Erişim Protokolü’ projesi, UMA Coinin dalgalanmasına yol açan daha fazla kazanç elde etmeyi hedefliyor. UMA Coin yorumları da önemlidir.

Evrensel Pazar Erişimi (UMA Coin), dün ‘Across’ protokolünün başlatılmasının ardından fiyatta bir artış yaşadı.Coinbase’e göre, UMA Coin’nin fiyatı 24 saatte %37,43 ve son yedi günde %68,60 arttı.

UMA Coin Güvenlik

UMA Coin nedir ne değildir araştırmak için güvenlik önemli bir konu. 2018 yılında kurulan UMA Coin, kendisini, kullanıcılarının piyasada bulunan hemen hemen tüm diğer varlıkları taklit etmesine olanak tanıyan Ethereum blok zincirine dayalı sentetik varlıklar üreten bir “merkezi olmayan finansal sözleşmeler platformu” olarak tanımlıyor.

UMA Coin, “Across” protokolünü “en hızlı, en ucuz ve en güvenli L2 L1 köprüsü” olarak açıklıyor. Across, işlemleri sigortalamak için UMA COIN’nın İyimser Oracle’ını kullanıyor”. UMA Coin Yorumları da biraz enteresan

Ethereum coininin mevcut fiyat kazancı, UMA Coinprotokolü UMAverse’de tutulan varlıkların sayısı ile doğrudan ilişkili görünüyor. UMA Coin yorumlarını UMA Coin’in geleceğinde arayacağız.

UMA Coin Geleceği

UMAverse kullanan finansal platformların toplam kilitli değeri (TVL) 97,59 milyon dolar ve toplam basılan değeri (TVM) 36,15 milyon dolar ve platformda kilitli varlıklarda %31,9‘luk bir artış var.

Kilitli varlıkların artması, ekosistemin artmaya devam ettiğini ve bunun da coinun değerini artırdığını gösteriyor.

UMA Coin Yorumları

UMA Coin 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaştı ve projeyle ilişkili olanlar için bir başarı olsa da, birçok kişi 1 milyar dolarlık sınırı ‘KarşıdanProtokol’ün açıklanmasının ardından piyasanın projeye desteği test etmesi olarak tanımlıyor. UMA Coin yorum kısmı devam ediyor.

CoinMarketCap’e göre, UMA Coin, dünyanın en büyük dijital para varlık yöneticisi Grayscale tarafından yönetilen bir varlık olduğundan, artan ekosistemi, uzun vadeli geleceğinin iyimser göründüğünü ve CoinMarketCap’e göre dünyanın en büyük 94. kripto para birimi haline geldiğini gösteriyor. UMA Coini yorumunu aşağıdaki grafikten siz de yapın.

UMA Coin Canlı Grafik

UMA Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

WalletInvestor, bu yılın sonuna kadar ortalama 12.678 dolar öneren bir UMA Coinfiyat tahmini 2021 ve beş yıl içinde 39.618 dolarlık bir UMA coin tahminine sahip. UMA Coin nedir? UMA Coin yorumları devam ediyor.

DigitalCoinPrice’ın UMA coin fiyat tahmini 2021, coini yıl sonuna kadar 14,51 $ olarak görüyor. Site, UMA coin fiyatının Ekim 2022’de 17.33 dolara ve bundan sonra yılda 25.46 dolara ulaşacağını söylüyor. Fiyatın Ekim 2024’te 28.86 $ olacağını ve bundan 12 ay sonra 36.85 $ olacağını tahmin ediyor. DigitalCoinPrice, Ekim 2026’nın hedefi 33.54 dolar, Ekim 2027’nin ise 46.84 dolar ve Ekim 2028’de 44.89 dolar olması gerektiğini öne sürüyor.

UMA Coin Yorumları
UMA Coin Nedir UMA Coin Yorum

Son olarak, gov.capital, UMA coin’in fiyatının yıl sonuna kadar 14,81 dolar ve 27 Ekim 2022’de yaklaşık 54,61 dolar olması gerektiğini söylüyor. Aynı tarihte, 2023’te UMA coin fiyat tahmini yaklaşık 111,67 dolar, bundan 12 ay sonra ise UMA coin fiyat tahmini var. site, 183.12 dolar civarında bir yerde görmesi gerektiğini söylüyor. Gov.capital’e göre, UMA coin 27 Ekim 2025’te 269.44 dolar civarında olacak ve bundan bir yıl sonra yaklaşık 369.44 dolar olabilir.

UMA Coin Nedir diye sorduğumuz ve UMA Coin Yorumlarını incelediğimiz makalemiz sonlanıyor. Eğer UMA Coin Almak isterseniz aşağıdaki linkten Binance’e üye olup güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

https://www.binance.com/tr