Ana SayfaKripto ParaRad Coin Nedir? Rad Coin Yorum
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Rad Coin Nedir? Rad Coin Yorum

Rad Coin Nedir merakı çok yüksek. Rad Coin Yorumları da pek aratılır oldu. Rad Coin projesi, yerel yönetişim belirtecini piyasaya sürerek, onu yazılım işbirliği için ilk açık kaynaklı, topluluk liderliğindeki ve kendi kendini sürdüren ağ haline getirdi.

Toplam arzın %50‘si zaman içinde ağın hazinesi aracılığıyla Rad Coin topluluğu üyelerine ve kullanıcılarına tahsis edilecektir.

Dengeleyici Likidite Önyükleme Havuzunda toplam arzın %3,75’ini kullanılabilir hale getirmek için açık bir teklif, oylama için yayında. Geçerse, tüm gelirin Rad Coin Hazinesi tarafından talep edileceği iki günlük bir topluluk dağıtımını tetikleyecek. Rad coin yorumlarını yazımızın devam eden kısımlarında bulabilrisiniz.

Rad Coin Projesi İki Ana Hedefi

 1. Güvenilir ağ geçidi bekçilerine veya şirket veya eyalet yöneticilerine güvenmeden, kullanıcıların özgürlüklerine saygı duyan esnek işbirliği altyapısı geliştirin.
 2. Geliştiriciler için yeni değer akışları yaratmak ve dijital ortak alanları büyütmek için yeni geliştirilen bağımsız finansal altyapıyı (Bitcoin, Ethereum, DeFi) kullanın.

Her iki hedefi de başarmak için her zaman bir ön koşul olmuştur: Rad Coin’ı kendi kendine sürdürülebilir kılmak.

Halihazırda ağda yayınlanmış 1000‘den fazla proje ve genel beta sürümünde haftalık ortalama %8‘lik bir büyüme ile Rad Coin projesi, ağı kendi topluluğu arasında dağıtmaya ve kendi kendini sürdürülebilirlik arayışına başlamaya hazır.

Daha Fazla Oku: IOTX Coin Nedir? IOTX Coin Yorum

Rad Coin Nedir

Rad Coin Nedir diye soranlara uzun bir cevabımız olacak. Egemenlik ve sansüre karşı direniş argümanları güçlenmeye devam ederken, ademi merkeziyetçilik durumu teknolojinin ötesine geçiyor. Kapalı kaynaklı web’in mevcut çağında, kullanıcılar açık İnternet’e ücretsiz ve kullanışlı bir ağ geçidi için gizlilik ve yazılım özgürlüklerinin kontrolünden vazgeçtiler. Şimdi, küresel sosyal platformlarımız toplumsal baskı, inovasyon eksikliği ve paydaşları memnun etmek için gerekli olan amansız çıkarım nedeniyle bozulduğu için alternatifler arıyorlar.

Rad Coin Nedir Rad Coin Yorum
Rad Coin Nedir Rad Coin Yorum

Bu nedenlerle, Rad Coin projesi yazılım işbirliği için açık kaynaklı, topluluk tarafından yönetilen ve kendi kendini idame ettiren bir ağ olarak ilerleyecektir. Bu vizyon, Rad Coin eşler arası ağını tamamlayan bir dizi açık protokol olan Rad Coin’ın Ethereum entegrasyonu ile gerçekleştirilecektir. Akıllı sözleşme sistemi, benzersiz küresel adlara, merkezi olmayan kuruluşlara ve bakımcıların açık kaynaklı çalışmalarını sürdürmelerine yardımcı olan deneyimlere olanak tanır. Entegrasyonun akıllı sözleşme sistemi, Rad Coin ağının toplu yönetişimi ve uzun vadeli sürdürülebilirliğini sağlayacak bir yönetişim simgesi olan Rad Coin simgesiyle merkezileştirilmeyecek. Buyrun Rad coin nedir?

Rad Coin Nasıl Çalışır

Rad Coin , bir dizi Ethereum tabanlı özelliğin yanı sıra Rad Coin ağının ortak mülkiyeti, toplu yönetimi ve uzun vadeli sürdürülebilirliğini sağlayan bir yönetişim belirteci olarak tasarlanmıştır.

Kısacası, Rad coininin ekonomik modeli, üye (coin sahibi) olmadıkça, kullanıcıları belirli Ethereum tabanlı protokollerle etkileşime girdiklerinde ücrete tabi tutar. Kullanıcılar, bir miktar coin satın alarak (veya ödüllendirilerek) ve elinde bulundurarak, ücretlerden kaçınabilir (veya indirimli olabilir) ve ağın yönetimine katılabilir. Üyeler, tüm Ethereum tabanlı akıllı sözleşmeler ve en önemlisi toplam coin arzının > %50‘sinden fazlasını elinde tutan Rad Coin Hazinesi üzerinde yönetim kontrolünü elinde tutuyor.

Aşağıdaki avantajlar karşılığında bir miktar Rad coini satın alıp elinde tutan herkes üye olabilir:

 • Rad Coin’ın Ethereum tabanlı protokolleriyle etkileşimdeyken indirimli veya ücretsiz.
 • Rad Coin akıllı sözleşme sisteminin yönetimine (oylama ve teklifler yoluyla) katılma hakkı.

Rad Coin kullanıcılarına belirteci tutmaları için işlevsel bir neden vererek, yönetişimin faydalarını deneyimleyebilir ve dijital açık kaynak altyapısının ortak mülkiyeti için yeni bir paradigma oluşturmaya başlayabilirler. Herhangi bir nedenle ağdan memnun değillerse, yönetime katılarak endişelerini dile getirebilirler veya coinlerini piyasaya satarak “çıkış” yapabilirler. Rad coin yorumlarken bunlara dikkat etmek gerek.

Rad Coin Yönetimi

Rad Coin yönetişim modülü bir Bileşik çataldır ve sahiplerine Rad Coin akıllı sözleşme sisteminin yönetimine katılma hakkı verir. Açıkça, bu, üyelerin üyelik deneyimlerini kontrol edip parametreleştirebileceği anlamına gelir – ister ücretleri değiştirerek, ister sözleşmeleri yükselterek veya yeni deneyimler sunarak.

Bileşik yönetişim modülü, savaşta test edilmiş, denetlenmiş ve sıvı yetkilendirme şeması aracılığıyla yürütme gücünü topluluk katılımıyla dengelediği için seçildi. Yönetimi bilmeden Rad coin yorumlamak cahilliktir.

Bileşik’e benzer şekilde, her RAD belirteci bir oya eşittir ve oylama, belirteç sahibinin tercih ettiği adrese (veya adreslere) oy hakları devredilerek etkinleştirilir:

 • Kendi kendilerine oy vermek isterlerse, sahibinin kendi cüzdanı.
 • Başka bir kullanıcının cüzdanı, diğer kullanıcının kendi adına oy vermesini isterse.
 • Oy vermek istemezlerse cüzdan yok.

RAD’nin %1’i adresine delege edilmiş herkes bir yönetişim eylemi önerebilir. Öneriler yürütülebilir kodlardır, bir ekip veya vakfın uygulayacağı öneriler değildir. Tüm teklifler 3 günlük bir oylama dönemine tabidir ve oy kullanma yetkisine sahip herhangi bir adres teklife lehte veya aleyhte oy verebilir.

Rad Coin Hazinesi

Rad Coin nedir ne değildir bakalım. Diğer merkezi olmayan protokollere benzer şekilde, Rad Coin’ın bazı Ethereum özelliklerine dahil olmak ağ ücretlerine tabidir. Bu ücretler, toplam coin arzının %50‘sinin mevcut olduğu akıllı bir sözleşme olan Rad Coin Hazinesinde tahakkuk eder.

Hazine, Rad Coin DAO aracılığıyla tamamen Rad Coin sahipleri tarafından kontrol edilir. Üyeler, Hazine’nin tedarikinin topluluk programları ve girişimleri yoluyla dağıtımını koordine ederek ağın uzun vadeli sürdürülebilirliğini destekleyecekler. Bu topluluk programları (örneğin geliştirici madenciliği, katkıda bulunan ödülleri, hibeler vb.), Rad Coin üyeleri ağın büyümesini ve dayanıklılığını sürekli olarak desteklemek için Hazineyi kullandığından, Rad Coin topluluğu aracılığıyla organik olarak ortaya çıkacaktır.

Ağın kodu ve varlık hazinesi herkese açık olarak yönetilir ve herhangi bir geliştiricinin projenin yönüne katkıda bulunmasına ve projeyi etkilemesine izin vererek Rad Coin’ı kolektif yönetişim konusunda bir deney haline getirir. Aşağıda Rad coin nedirin en kısa cevabı bulunuyor. Rad coin yorumlarını da bu kısımdan yola çıkarak yaparız.

Rad Coin Tahsisi ve Yayın Takvimi

100M Rad coinleri (sabit) oluşum sırasında basılmıştır ve 4 yıl boyunca kazanılacaktır.

 • %50 Topluluk Hazinesi (4 yıldan fazla hak kazanma)
 • %19 Takım (katılma tarihinden itibaren 4 yıl hak, başlangıç ​​tarihinden itibaren 1 yıl kilitlenme)
 • %20 Erken Destekçiler (1 yıllık kilitlenme)
 • %5 Temel (1 yıllık kilitlenme)
 • %2 Ekici Programı (1 yıllık kilitlenme)
 • %4 Likidite Önyükleme Havuzu
Rad Coin Nedir Rad Coin Yorum
Rad Coin Nedir Rad Coin Yorum

Rad Coin Yorum

Rad Coin yorumlarına teknik verilerle başlayalım. 24 saatlik işlem hacmi 139.554.323,00$ ile toplam 273.816.082$’lık bir piyasa değerine sahiptir. Mevcut Rad Coin fiyat tahminimize göre, Rad Coinin değeri 17 Kasım 2021‘e kadar %16.27 artarak 16.04$’a ulaşacak. Teknik göstergelerimize göre, mevcut duygu Boğa iken Fear & Greed eneksi aşırı açgözlülük olduğunu gösteriyor.

Rad Coin gibi çok çeşitli dijital paralar için teknik analiz ile gelecekteki değerleri tahmin ediyoruz. İyi getirisi olan sanal para birimleri arıyorsanız, RAD kötü, yüksek riskli 1 yıllık bir yatırım seçeneği olabilir. Rad Coin fiyatı 2021-11-11‘de 13.803 USD’ye eşittir, ancak mevcut yatırımınız gelecekte devalüe edilebilir.

Eğer Rad Coin almak isterseniz aşağıdan en güvenli liman olan binanceye kayıt olabilirsiniz.

www.binance.com/tr

Rad Coin Canlı Grafik

Rad Coin Nedir ne değildir sorguladığımız yazımızı Rad Coin Yorumlarıyla bitirmiş olduk. Yatırım Tavsiyesi Değildir.