Ana SayfaKripto ParaMith Coin Yorumları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Mith Coin Yorumları

Mith Coin Yorumlarını paylaşacağımız yazımıza Mith Coin Nedir sorusuyla başlamak istiyoruz. Bir yardımcı program belirteci olarak, Mith Coin sahiplerinin günlük mal veya ses/video eğlence hizmetleri satın almak gibi hayatın her alanında harcayabilecekleri tahmin edilmektedir. Mith Coin ayrıca aktif olarak ortaklıklar arıyor. Bizi izlemeye devam edin! Mith Coin ekosistemine katılmakla ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Mith Coin Dağıtımı

Mith Coin sahipleri dünyanın her yerine dağılmış durumda. Mith Coin’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, sahipleri ve dağıtım alanı hızla büyüyor. Yakında Mith Coin sahipleri dünyanın her köşesine nüfuz edecek! Mith Coin Yorumları yazımızda çok ses getirecek.

Daha Fazla Oku: RLC Coin Nedir? RLC Coin Yorum

Mith Coin Ekosistemi

Mith Coin, etrafında dönen kapsamlı bir ekosistem inşa etmeyi amaçlar. Kullanıcılar, Mith Coin Staking (Steaker’da) aracılığıyla Mith Coin elde edebilecek ve Mith Coin’i çeşitli gerçek hayat senaryolarında daha fazla harcayabilecektir.

Mith Coin Yorum Mith Coin Nedir
Mith Coin Yorum Mith Coin Nedir

Mith Coin Nelerelde Kullanılır?

Mith Coin aşağıdaki gibi kullanılabilir:

  • Staking: Yukarıda bahsedildiği gibi, Piepie’deki sosyal madencilikten kazanılan Mith Coin’i artırmak için Mith Coin, Mith Coin Vault’ta stake edilebilir.
  • Değiştirme: Yukarıda da bahsedildiği gibi, Mith Coin Kasası, kullanıcıların Mith Coin’lerini ETH’ye kaydırmalarına olanak tanır.
  • Ödemeler: Mith Coin, Mith Coin Merchant Network’te bir ödeme şekli olarak kabul edilir. Şimdilik buna bazı Tayvanlı kafeler ve tüccarlar dahildir. Küresel olarak Mith Coin, flört uygulamaları, ücretli içerik ve diğer uygulamalarla ilgili diğer ürünler/hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir.

Mith Coin Nedir?

Mith Coin, tıpkı inşa ettiğimiz topluluk gibi, yalnızca daha güçlü değil, aynı zamanda çelikten daha hafif olan gümüş benzeri değerli bir metal olan Mith Coin dövülmüş yeni algoritmik sabit paradır.

Kripto para birimlerinin benimsenmesinin büyümesi devam ettikçe, güçlü bir dizi stabil coin seçeneklerinin büyümesi de gerekir. Mith Coin Cash, ekip veya yatırımcı tahsisi olmadan piyasaya sürülecek. Sadece projeye katkıda bulunanlar ödüllendirilecektir. Bu proje 30 Aralık 0200 UTC’de başlayacak.

Mith Coin Yorum Mith Coin Nedir
Mith Coin Yorum Mith Coin Nedir

Mith Coin Nasıl Çalışır?

Birkaç farklı algoritmik stabil coin tasarımı piyasaya sürülmüş olsa da, Basis Cash tasarımının en iyisi olduğuna inanıyoruz. En geniş kullanıcı dağılımına sahipken esnek olduğu kanıtlanmıştır. Mith Coin, Basis Cash protokolünün bir çatalıdır. Mith coin Nedir sorusunu da cevaplamış olduk.

Mith Coin protokolü, dünya merkez bankalarının para politikası yoluyla fiat paranın değerini nasıl yönlendirebileceğine benzer şekilde para arzını kontrol eder. Bir ekonomide tahvil alıp satarak para arzı miktarını kontrol ederek bir hedef değere ulaşılabilir (Bu durumda 1$). Bir merkez bankası veya para kurulu yerine kurallar, akıllı sözleşmeler aracılığıyla programlı olarak belirlenir ve yürütülür, böylece sistemin davranışının tahmin edilebilir olması sağlanır. Mith Coin Yorum başlıyor.

Mith Coin Yorum Mith Coin Nedir
Mith Coin Yorum Mith Coin Nedir

Mith Coin Yorum

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Mith Coin için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

1. WalletInvestor Mith Coin Fiyat Tahmini 2021, 2023, 2025

WalletInvestor’a göre, Mith Coin fiyatı bir yıl içinde 0.06114 dolardan 0.0774 dolara yükselecek. Bu, Mith Coin’i harika bir yatırım yapar. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %26,59‘dur. 2026 sonu için tahmini fiyat 0.198 dolar.

2. TradingBeasts Mith Coin 2022 Fiyat Tahmini

Mith Coin iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir evet diyor. 2021 perspektifinde, bu madeni para fiyatının 2022‘nin sonunda 0,0627941 dolara bir düşüşle 0,0662560 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

3. DigitalCoin Mith Coin Fiyat Tahmini 2021, 2022, 2023, 2025

DigitalCoin analizinde, Mith Coin biriminin fiyatı, bugünün fiyatı itibariyle 0.0599244 dolardan başlayarak, önümüzdeki 5 yıl içinde 0.2636693 dolara yükselecek. 2022 yılına kadar 0.0996017 dolara çıkacak ve 20232024‘te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine göre, Mith Coin karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

Mith Coin Canlı Grafik

Mith Coin Genişleme Aşaması

MIC 1 doların üzerinde işlem gördüğünde, basit arz ve talep teorisi, dolaşımdaki MIC coinlerinin arzını artırmanın fiyatı 1 dolara doğru yönlendireceğini öne sürüyor. Bu aşamada, kullanıcılar MIB’leri 1:1 oranında MIC için kullanabilecektir. MIC, belirlenen senyoraj süresi boyunca (şu anda her 24 saatte bir) 1,01 dolardan işlem görürse, daha fazla MIC basılacak ve MIS’lerini Yönetim Kurulu Odasında hisseleyen MIS coin sahiplerine dağıtılacaktır.

Büzülme AşamasıMIC 1 doların altında olduğunda, MIB’ler satın alınabilir

MIC 1 doların altında işlem gördüğünde, basit arz ve talep teorisi, dolaşımdaki MIC coinlerinin arzını azaltmanın fiyatı 1 dolara doğru yönlendireceğini öne sürüyor. Bu aşamada, kullanıcılar MIC’li MIB’leri indirimli olarak satın alabilir, MIC’i dolaşımdan kaldırabilir ve gelecekte MIC 1 doların üzerinde işlem gördüğünde her MIB’yi bir MIC karşılığında kullanma fırsatı elde edebilir.

Mith Coin Mevduat Yoluyla Genesis Coin Dağıtımı

Mith Coin topluluğunu kutlamak için MITH COIN, birçok DeFi mavi çipinin yanı sıra önemli bir topluluk parası olarak dahil edilmiştir. MIC’in oluşum dağılımı, aşağıdaki coinlerden herhangi birini yatıran kullanıcılara sunulacaktır. Bu proje 30 Aralık 0200 UTC’de başlayacak.

  • Stabil paralar: DAI, USDT, USDC, BUSD, sUSD, ESD, BAC, FRAX
  • Topluluklar: MITH COIN, YFI, SUSHI, CREAM, COMP, AAVE, CRV, LINK

160.000 MIC belirteci, 5 gün boyunca günde 2.000 MIC belirteci oranında, oluşum dağılımında yukarıda listelenen tüm 16 belirteçlere eşit olarak dağıtılacaktır.

Mith Coin Yorumlarını sizlerle paylaştık. Mith Coin Nedir sorusunu cevapladık. Yazdıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Mith Coin almak için bu linkten en güvenilir site olan Binance’ye girebilirsiniz.