Ana SayfaSosyal MedyaTinder Kullananları Görme (2023)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tinder Kullananları Görme (2023)

Tinder uygulaması insanların flörtleşmesini ve arkadaş edinmesini arttıran bir uygulamadır. Diğer yandan sevgililerin aklına Tinder kullananları görme var mı sorusu yer yer gelmektir. Aldatılma korkusu olan kullanıcılar için Tinder kullananları görme sorunsalını hep birlikte çözelim.

Tinder Kullananları Görme

Acaba sevgiliniz sizi aldatıyor mu ? Tinder kullanıp kullanmadığı öğrenmek mi istiyorsunuz? Bunu öğrenebileceğiniz bir sistem mevcut. Çapkınlık için hala Tinder uygulamasını kullanıyorsanız Swipe Buster sizin korkulu rüyanız olacaktır. Bu sistem sevgilinizin Tinder kullanıp kullanmadığını teyitleyen bir sistemdir.

Sahte kimlik kullanmanız bile işe yaramıyor. Sistem online ortamdaki bilgilerinizi takip ederek sizin Tinder kullanıp kullanmadığınızı bulacağını iddia eden bir sistem. Yani partneriniz için dedektiflik görevi yapıyor.

Daha Fazlası için : Tinder Vibes Nedir? (2022)

Tinder kullananları görme

Tinder Nedir?

Tinder, iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar. Birbirlerini beğenen kişiler crush olur ve konuşmaya başlarlar.