Ana SayfaSosyal MedyaTinder Vibes Nedir? (2023)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tinder Vibes Nedir? (2023)

Tinder uygulaması son yıllarda hızlıca popülerliğini arttırdı. Her geçen gün yeni eklentilerle uygulama güncellenmiştir. Peki Tinder vibes nedir? Bu eklenti ile arkadaş edinme ve crush şansı giderek artmaktadır.

Tinder Vibes Nedir?

Pandemide herkes evlere kapandı ve sosyal medya üzerinden arkadaş edinip konuşmaya başladı. 2021’in sonuna doğru bu şirketler hızlıca büyüdüler. Fakat asıl sorun bu kullanıcıları ellerinde tutmak oldu. Bunun için sürekli yenilikler getirmeye başladılar. Tinder vibes ise bunlara örnektir. Bu özellik ile Tinder flörtleşmenin daha kolay olacağını savunuyor.

Tinder için en önemli sorun insanların eşleşme sıkıntısıdır. Daha fazla crush olmasını desteklemek için vibes özelliğini aktif etti. Bu özellik insanların kendilerini daha fazla tanıtmalarını sağlayarak eşleşmeyi arttırmayı amaçlıyor. Farklı bir takım soruları içeren Vibes, Tinder kullanıcılarına bazı alternatifler sunuyor.

Seçtiğiniz şıkka göre gelen sorular profilinizde gözükmektedir. Geliştiriclier yeni gelen bu özelliğin kullanıcılar arasındaki ortak noktaları bulmasını arttıracağını düşünüyorlar.Tinder vibes sorularını cevaplama zorunluluğu yoktur. Ancak birileriyle tanışmak için yüzde %25 oranında daha fazla etki ettiği Tinder yöneticileri tarafından açıklanmıştır.

Tinder vibes nedir

Daha Fazlası için : İnstagram Profil Full Size Nasıl Yapılır? (2021)

Tinder nedir?

Tinder, iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar. Birbirlerini beğenen kişiler crush olur ve konuşmaya başlarlar.