Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTiktok Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tiktok Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Tiktok kullanıyorsanız eğer araştırdığınız konulardan birisi de Tiktok kullanıcı adı değiştirme olacaktır. Çünkü zaman zaman kullanıcılara hitap ederken değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Yeni bir kullanıcı adı ile yeni bir başlangıç yapmak da mümkün olacaktır. Bu yüzden geçmişte yaşadığınız problemleri atlatmanıza yardımcı olur.

Tiktok Kullanıcı adı değiştirme işlemi 30 günde bir yapılabilmektedir. Yani kullanıcı adınızı değiştirdiyseniz tekrar değiştirmeniz için 30 gün beklemeniz gerekir. Bunun için değiştirmeden önce iyice düşünmeniz gerekir. Aksi taktirde hoşunuza gitmeyen bir kullanıcı adı ile 1 ay tiktok kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak işlemlerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız gelin birlikte görelim.

Tiktok Kullanıcı Adı Değiştirme

Tiktok Kullanıcı Adı Değiştirme

Tiktok Kullanıcı adı değiştirme işlemi oldukça basittir. Sadece aşağıda sizlere verdiğimiz adımları dikkatli bir şekilde uygulamalısınız. Öncesinde ise yeni kullanıcı adınızı iyice düşünmelisiniz. Çünkü yanlış bir tercih sonucu 1 ay zaman kaybedebilirsiniz.

  • Tiktok uygulamasına girdiğinizde alt tarafta yer alan profil butonuna tıklayınız.
  • Karşınıza gelen ekranda “Profili düzenle” butonuna tıklayın.
  • Burada kullanıcı adı kısmında istediğiniz kullanıcı adını yazınız.
  • Sonrasında ise kaydet tuşunu kullanarak değiştirme işlemini başarılı bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları uyguladığınızda artık yeni Tiktok kullanıcı adınız aktif olacaktır. Umarız ki yeni kullanıcı adınızdan memnun kalırsınız. Ancak bu kullanıcı adını değiştirmenin bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Yani değiştirmeden önce bazı önemli detayları bilmelisiniz. Bunun için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Tiktok Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Tiktok kullanıcı adı değiştirme işlemi her ne kadar kolay bir işlem olsa da sizlere verdiği dezavantajları bulunmaktadır. Öncelikle eğer onaylanmış birisi iseniz Tiktok tarafından onayınız kaldırılacaktır. Tekrardan onay sürecine girecek ve bir süre beklemek zorunda kalacaksınız.

Buna ek olarak diğer Tiktok kullanıcıları ile olan etkileşiminizi kaybetmeniz olağan hale gelecektir. Çünkü sizi takip eden kişiler önceki kullanıcı adınıza alışık oldukları için yeni kullanıcı adınız ile karşılaştıklarında eskisi gibi dikkat çekici olmayabilir. Bu gibi durumları göz önünde bulundurduktan sonra değiştirme işlemini yapmanızı tavsiye ederiz.

Konyalı Ne Demek Tiktok Anlamı yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.