Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Altın Madeni Ne Kadar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Altın Madeni Ne Kadar?

TikTok popüler bir uygulama ve uygulamada hediye göndermek serbest. Biz de bu yazımızda TikTok Altın Madeni Ne Kadar sorusunu cevaplayacağız. Altın Madeni TikTokta oldukça pahalı bir hediye. İnsanların TikTok Altın Madeni Ne Kadar? sorusunu sorması o yüzden çok normal. Bu denli yüksek ücretli bir hediyeyi vermesi bir hayli zor olsa gerek.

Jetonlar ve Elmaslar Arasındaki Fark


TikTok paralarını gerçek para birimiyle değiştiremezsiniz. Aynı şey hediye puanları için de geçerli. Paraya çevrilebilecek tek şey elmaslardır. Elmas sayınızı Balance altında bulabilirsiniz. Elmasların 0,05 USD olduğu tahmin ediliyor ancak TikTok ayrıca bunun üzerine bir ücret kesiyor.

Bu, Twitch’in çeşitli özel emojileri kullanmak için ödeme yaptığınız kanal abonelikleriyle benzetilebilir. Twitch’te olduğu gibi, Tik Tok bağışları gönüllüdür. Kimseye para hediye etmek zorunda değilsiniz , ancak gönlünüzden koparsa yapabilirsiniz. TikTok Hediye Fiyatlarına göz atıp bir hediye seçebilirsiniz.

TikTok Altın Madeni Ne Kadar?

TikTokta Altın Madeni hediyesinin fiyatı tam 230 TL. 1000 jetona alınabilen Altın Madeni hediyesi karşı tarafa 92 TL kazandırır. Sizin bakiyenizden ise 230 TL düşer.

TikTok Para Çekme

Abonelerin jetonlarını paraya çevirmenin bir yolu yokken, içerik oluşturucular Tik Tok’taki içeriklerinden para kazanabilirler. Elmaslarınızı nakite çevirmek için geçerli bir PayPal hesabına ihtiyacınız var. Belirli miktarda hediye puanı toplayıp elmasınızı aldığınızda onu ülkenizin para birimine çevirebilirsiniz.

Süreçle ilgili tüm sorularınızı TikTok Destek’e sorun. Karmaşık ve Tik Tok’ta gerçekten para kazanmak biraz zaman alabilir. Ancak, yapılabilir ve Tik Tok’ta izleyici bağışlarından ve sponsorlu içeriklerinden geçimini sağlayanlar var.

TikTok Altın Madeni Ne Kadar yazımızın sonuna geldik. Sizi bilgilendirebildiğimiz için mutluyuz.