Paylaş
İçindekiler

Tiktok Cucuppe Kimdir?

Instagram ve TikTok fenomeni olan Cucuppe kimdir sorusunu soruyorsanız TikTok Cucuppe Kimdir yazısına hoşgeldiniz. Cucuppe Tiktokta yayınladığı enteresan videolarla popülerliğini arttırmayı başardı. Daha önce 15 kilo nasıl verdim videosuyla yıldızı artan fenomen şu aralar kaç yaşında olduğu merak konusu oldu.

Eski LOL oyuncusu ve Youtube fenomeni Hz.Yasuo ile ilişkisi de uzun süredir bilinen fenomen Youtube kanalında son videosunu çektiğini söylemişti. Aralarındaki ilişki hakkında pek bir fikrimiz olmasa da Instagram sayfasında hala Hz.Yasuo mail adresinin yazılı olduğunu görebiliriz.

Daha Fazla Oku: TikTok 2021 En İyi İçerik Üreticisi Oylaması

Tiktok Cucuppe Kimdir?

Tiktokta 1.2 Milyon takipçisi bulunan Cucuppe sadece 192 kişiyi takip ediyor. Toplamda 48.9 M beğenisi olan TikTok fenomeninin binlerce videosu bulunuyor.

Instagramda şu an itibariyle 219 Bin takipçisi var ve sadece 136 kişiyi takip ediyor. Bu güne kadar ise 56 gönderi göndermekle yetinmiş. Youtube kanalında ise 18.7 bin abonesi bulunuyor. Sadece 9 videosu olduğu göze alındığında gayet normal bir sayı. TikTok Cucuppe Kimdir, TikTok Cucuppe kaç yaşında sorularını soranlar için yazımız devam ediyor.

İlginizi Çekebilir: Tiktok Yazısı Olmadan Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Tiktok Cucuppe Kaç Yaşında?

Asıl adı Burcu olan Cucuppenin kaç yaşında olduğunu tahmin edebiliyoruz. Doğum Tarihi 24 Eylül 2004 olduğu bilgisi ise büyük önem taşıyor. Bu biligye göre yaşı şuan 17 dir. Lise döneminde olduğu düşünülen Cucuppe 2 sene önce 16 yaşında olduğuna dair iddialarla gündeme gelmişti. Burcu Terzioğlu Bursada yaşıyor.

Daha Fazlası İçin: TikTok İsim Önerileri – En İyi Tiktok Nickleri

Tiktok Cucuppe Kimdir yazısının sonuna geldik. Umarım gerekli bilgileri öğrenmişsinizdir.

İlginizi Çekebilir