Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok 2021 En İyi İçerik Üreticisi Oylaması
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok 2021 En İyi İçerik Üreticisi Oylaması

TikTok uygulamasında en iyi içerik üreticisini belirliyoruz. TikTok 2021 En İyi İçerik Üreticisi Oylamasında istediğiniz bir içerik üreticisne oy verebilirsiniz.

Hemen aşağıya TikTok 2021 En İyi İçerik Üreticisi Oylamasını koyuyoruz bütün adaylara şimdiden başarılar dileriz.

TikTok 2021 En İyi İçerik Üreticisi Oylaması

Oylamaya katılmak çok basit. Sevdiğiniz içerik üreticisi seçin ve TikTok 2021 En İyi İçerik Üreticisi Oylamasına katılın. Hepsinin üzerinde fotoğrafı bulunuyor. Tek yapmanız gereken kutucuğu işaretleyip göndere tıklamak. Oy kullandığınız zaman sonuçları görebilirsiniz. Yorumlar kısmında hangi TikTok’er ı desteklediğinizi ve nedenlerini paylaşabilirsiniz.

TikTok Nedir?

Çin’de Douyin olarak bilinen TikTok, Çinli ByteDance şirketine ait video paylaşım odaklı bir sosyal ağ hizmeti olarak tanımlayabilirz. Sosyal medya platformu, dans, komedi ve eğitim gibi türlerden çeşitli kısa süreli videolar yapmak bu platformun vazgeçilmezlerindendir.

On beş saniyeden üç dakikaya kadar bir süreye sahiptir. TikTok, orijinal olarak Eylül 2016’da Çin pazarında piyasaya sürülen Douyin’in uluslararası bir versiyonudur. Daha sonra TikTok, Çin ülkesinin dışındaki çoğu pazarda iOS ve Android için 2017’de piyasaya sürüldü; ancak, 2 Ağustos 2018’de başka bir Çin sosyal medya hizmeti olan Musical.ly ile birleştikten sonra dünya çapında kullanılabilir hale geldi.

Uygulama şu an bütün dünyada popüler. Başı çeken ülke ise ABD. Fenomenlerin ve kullanıcıların çoğu Amerikadan gelen bu uygulama büyümeye devam ediyor.

Daha Fazla Oku: