Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Giriş Yapmadan İzleme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Giriş Yapmadan İzleme

Dünya çapında en fazla kullanıcıya sahip video sitelerinden birisi olan TikTok uygulamasını indirmeden yani TikTok Giriş Yapmadan İzlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. TikTok takipçileri ile bilindiği kadar sevmeyenleri ile de ön plana çıkmaktadır. Ancak TikToksevmeyenlerin önemli bir kısmı TikTok’ta yayınlanan videoları izlemeyi seviyor. Arkadaşlarının gönderdiği TikTok videolarını tarayıcı sayesinde izlemek mümkün olurken basit adımları izleyerek TikTok giriş yapmadan izlemek mümkündür.

TikTok Giriş Yapmadan İzleme (Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar)

TikTok giriş yapmadan izle dizüstü ve masaüstü bilgisayarlardan kolaylıkla yapılır. Bunun arkasında roket bilimi olmadığı gibi TikTok resmi web sitesine tarayıcı üzerinden giriş yapmak yeterlidir.

TikTok videoları izlemek isteyen herkes bunu bir TikTok hesabı oluşturmadan yapabilir. Herkesin hesap oluşturmadan TikTok’a göz atabilmesinde fayda var. Videoları izlemek için kimsenin katılması veya check-in yapması gerekmeyecek. Bir arkadaşınızdan TikTok videosu aldığınızı varsayın. Tarayıcı kullanarak izleyebilirsiniz.

Daha Fazla Oku: TikTok Tekrar Paylaşma Nedir?

Birkaç basit adımı izleyerek TikTok’u hesapsız kullanabilirsiniz. Sadece bu da değil, bir tarayıcı ve VPN kullanarak hesap oluşturmadan TikTok videolarını görüntüleyebilirsiniz. Birinin TikTok’unu canlı olarak görüntülemek için giriş yapmanız veya kaydolmanız gerekebilir. Ne yazık ki, TikTok hesabı olmadan canlı video izlemek mümkün değildir.

TikTok’ta Giriş Yapmadan Arama Yapmak Mümkün mü?

Eğer rastgele TikTok videoları izlemek yerine belirli bir konu üzerine videoları izlemek isteyenler için de TikTok bazı kolaylıklar sunmaktadır. TikTok giriş yapmadan izlemek ve arama yapmak için TikTok’un arama bölümü kullanılabilir. TikTok’ta bulunan arama çubuğu misafirlerin de aradıkları konular hakkında arama yapma imkanı sağlıyor. Bu aramaları yapabilmek için kullanıcı adı, hashtagleri ve anahtar kelimeleri kullanmak yeterlidir.

TikTok Giriş Yapmadan Beğeni ve Yorum Yapılabilir mi?

TikTok giriş yapmadan izleme imkan sağlamakla birlikte misafir kullanıcılara baz kısıtlamalar getirmektedir. Bunların içerisinde öncelikle canlı videoları izleyememek bulunmaktadır. Ayrıca TikTok içerik üreticilerinin stalk yapan kişiler tarafından etkilenmemesi içinde misafir kullanıcılarının beğeni ve yorum yapmaları engellemiştir. Son olarak TikTok giriş yapmadan izle imkanı bulunsa da istatiklere ulaşılması mümkün olmamaktadır. Bunun için üçüncü taraf uygulamalara gerek duyulmaktadır.

Özet olarak TikTok giriş yapmadan izlemek son derece pratik bir şekilde yapılmasına rağmen misafir olarak platform kısıtlı özelliklerin kullanılmasına izin vermektedir.

İlginizi Çekebilir: TikTok Profile Bakanları Görme