Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTiktok Videolarım Gözükmüyor
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tiktok Videolarım Gözükmüyor [Çözüm]

TikTok’un içeriklerini göstermemesinin farklı kullanıcılar için birden fazla nedeni olabilir. Tiktok Videolarım Gözükmüyor diye şikayetleri olanlar doğru yazıya geldiniz. Bu, TikTok platformundaki bir hata veya hata ya da mobil cihazınızda bu rahatsızlığa neden olan başka bir şey olabilir.

Bu kılavuz, TikTok uygulamanızın Android ve iOS cihazlarda içerik göstermemesinin arkasındaki nedenleri anlamanıza yardımcı olacaktır. Tiktok Videolarım Gözükmüyor sorunun çözümleri aşağıda.

Tiktok Videolarım Gözükmüyor Sorunu ve Çözümleri

Bazen Tiktok sunucuları çok fazla yük varsa video gönderme hızını yavaşlatır. Bu, hesabınızda hiçbir içeriğin gösterilmemesine neden olabilir. Öte yandan, cihazınız bunun temel nedeni olabilir. Bu durumda hangi sorun giderme yöntemlerinin sizin için en uygun olduğunu bulalım.

1-Telefonunuzu ve TikTok Uygulamanızı Yeniden Başlatın

Başlangıç olarak, Android ve iOS cihazınızdaki TikTok uygulamasını kapatan ve yeniden başlatan bu basit düzeltmeyi öneriyoruz. Ancak bundan önce mobil cihazınızı yeniden başlatmanızı öneririz. Bunu yaptığınızda, uygulamadaki geçici hataları ve arka plan sorunlarını silebilecek yeni bir TikTok oturumu başlayacak.

2-TikTok Sunucu Durumunu Kontrol Edin

TikTok sunucularında bir sorun varsa, TikTok hesabınızda teknik sorunlar yaşayan talihsiz kişi siz olabilirsiniz. Günümüzde TikTok kullanan pek çok kişi ile sunucuları ara sıra aşırı yüklenebilir. Bu nedenle, sorununuzun bu özel nedenini ortadan kaldırmak için TikTok sunucu durumunu kontrol etmek en iyisidir.

3-İnternet Kararlılığını Kontrol Edin

Uygulamayı verimli bir şekilde kullanabilmeniz için TikTok’un sabit bir internet bağlantısına ihtiyacı var. Zayıf bir WIFI veya mobil veri bağlantısı, sizi belirli TikTok özelliklerinden mahrum bırakır. Oldukça az sayıda kullanıcı, internet bağlantısında bir sorun olduğunda videolarının kaybolduğunu bildirdi.

Daha Fazla Oku: Red Flag Ne Demek TikTok?

4-TikTok videolarınızı Herkese Açık Yapın

Yapmanız gereken ilk şey, TikTok hesabınızın gizli olmadığından emin olmaktır. Bunu kontrol etmek için:

  • TikTok profilinize gidin
  • Ekranın sağ üst kısmındaki üç noktaya basın
  • Ardından, Gizlilik ve Güvenlik’e dokunun
  • “Özel Hesap” seçeneğinin etkin olup olmadığını kontrol edin. Öyleyse, TikTok hesabınızı herkese açık hale getirmek için devre dışı bırakın.
  • Onayla üzerine dokunun
  • Ardından, diğer kullanıcılara gösterilen videoyu seçin
  • Ekranınızın sağ alt kısmında bulunan üç noktaya basın
  • Gizlilik Ayarlarına dokunun
  • Şimdi “Bu videoyu kimler görüntüleyebilir” seçeneğine dokunun ve bu seçeneğin özel modda olmadığından emin olun.

Tiktok Videolarım Gözükmüyor sorunu ile ilgili makalemiz burada bitiyor.