Ana SayfaSosyal MedyaTikTokStr8 Tiktok Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Str8 Tiktok Nedir?

Str8, TikTok terimleri arasına son zamanlarda eklenen kelimelerden biridir. Uygulamayı kullananlar arasında sıkça kullanılmaya başlayan Str8 Tiktok nedir? Videolarda bile herkes Str8 TikTok’un ne olduğunu merak ediyor. Bu terimin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız aklınızda soru işareti kalmasın diye biz açıklayalım. Soru işaretini kaldırmak için Str8’i bu yazımızda açıklıyoruz.

Dümdüz Ve Sıkıcı Olmaktan Nasıl Kurtulursunuz?

Str8 Tiktok nedir? Sorusunun cevabını öğrenmiş bulunuyoruz. Dümdüz ve sıkıcı anlamına gelen Str8 damgasından nasıl kurtulabilirsiniz? Sizlere birkaç ufak tüyo vereceğiz.

Yapmanız gereken ilk şey hesabınızı analiz etmektir. Bu zamanınızı alacak olsa da en önemli adım budur. Hangi videolarınızın diğerlerinden daha az izlendiğini bulmanız gerekiyor. O zaman tüm videoların konusunu izlemeniz gerekiyor.

Aynı konuda video çekmeye devam ederseniz videolar daha az izlenir ve hesabınız str8 olur. Video çekeceğiniz konular üzerine iyi düşünmeli gerekirse fikir alışverişinde bulunmalısınız. Yeni trendler ortaya çıkmaya devam ettikçe popüler TikTok programını takip eden viral videolar hakkında yorum yapabilirsiniz.

Str8 Tiktok Nedir?

Str8 Tiktok nedir? Sorusunda öncelikle Str‘nin nereden geldiğini anlamamız önemli. Str İngilizce “straight” kelimesinden gelmektedir. Straight Türkçe ’de düz anlamına gelmekte olup mecazi olarak sıkıcı olarak kullanılmaktadır. Yani biri size Str8 dediğinde sizin hakkınızda olumsuz bir yorumda bulunuyordur.Str8 bir nevi dislike anlamına gelmektedir. Beğenilmeyen ve sıkıcı bulunan videolar için sıklıkla Str8 kullanılmaktadır. Peki, nasıl sıkıcı olmaktan kurtulursunuz?

Trendleri takip ederseniz rengarenk bir hesabınız olur. Videolarınızda kullandığınız müzikleri çeşitlendirmeniz de daha iyi bir hesaba sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Kimse str8 hesabına sahip olmak istemez bu yüzden önerilerimizi takip ederek hesabınızı bu durumdan kurtarabilirsiniz.

Str8 Tiktok hesabına sahip olmamak adına yapacağınız bir diğer işlem ise başka popüler tiktok sahipleriyle görüşebilirsiniz. Fikirler konusunda kısırlaştığınızı fark ettiğinizde yeniliklere yönelmeniz gerekmektedir.

Daha Fazla Oku: Tiktok Videolarım Gözükmüyor [Çözüm]