Ana SayfaSpotifySpotify Premium Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Premium Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Spotfiy uygulaması ücretsiz bir uygulama gibi gözükse de bazı özellikleri kullanmak için premium kullanmak gerekir. Peki Spotify Premium Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Bütçesi zorlanan kullanıcılar bu sorunun cevabını aramaktadır. Şimdi hep birlikte bu sorunun cevabına bakalım.

Spotify Premium Üyelik İptali İşlemi

Spotify içerisinde tek başınıza premium yapma veya tüm ailenizi içerek premium yapma tarifeleri mevcuttur. Peki bu ödemeden vazgeçtiğiniz zaman nasıl iptal edebilmektesiniz. Aşağıdaki talimatları takip ederek kolayca iptal edebilirsiniz.

Profil sayfanızdan istediğiniz zaman Spotify premium hesabınızı iptal edebilirsiniz.

  • Profil sayfasınızdan oturumunuzu açın. 
  • Planın alt tarafında bulunan  Planı Değiştir kısmına tıklayın.
  • Spotify Free kısmına inin ve Premium’u iptal et seçeneğine tıklayın

O ayki Spotify faturanıza ücret yansıyacaktır. Ama sonraki ay ücretsiz kısma geçtiğinizden faturanıza premium ücreti yansımayacaktır. Ücretsiz kısma geçtiğiniz için herhangi bir çalma listesi kaybı veya kaydettiğin müziklerde eksilme olmayacaktır. Sadece bazı özellikleri kullanamayıp reklam dinlemek zorunda kalacaksınız. Spotify Premium üyelik iptali işlemini gerçekleştirdiğinize göre öğrenci üyeliği almaya ne dersiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak bunu öğrenebilirsiniz.

Daha Fazlası İçin : Spotify Öğrenci Üyeliği Alma – Fiyat ve Lise

spotify premium üyelik iptali

Spotify Öğrenci Üyeliği Fiyatı

Aynı zamanda Spotify Premium ile birlikte çok daha kaliteli bir ses eşliğinde dinleme imkanınız oluyor. Öğrencilerin Premium hesaplarında da aynı olanaklar mevcut, fiyatı ise yalnızca 6,99 TL. Diğer premium fiyatlarına göre oldukça uygundur.

Spotify Nedir?

Spotify müziklerin ve podcastlerin akış sağladığı aylık abonelik sistemiyle çalışan isveç merkezli dijital müzik platformudur.