Ana SayfaSpotifySpotify Öğrenci Üyeliği Alma - Fiyat ve Lise
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Öğrenci Üyeliği Alma – Fiyat ve Lise

Spotify müzik platformu olarak bir çok uygulamayı geçmiş durumda. Öğrenciler de bu ilgiyi en fazla gösteren kitle. Spotify Öğrenci Üyeliği Almak nasıl yapılır o yüzden ilgi odağı haline geldi. Fiyatları ve Lise için neler yapılabileceği ise soru işareti. Gelin yazımızda bu soru işaretlerini giderelim. Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

İlginizi Çekebilir: En İyi Spotify Çalma Listesi İsim Önerileri (Güncel)

Spotify Öğrenci Üyeliği Fiyatı

Aynı zamanda Spotify Premium ile birlikte çok daha kaliteli bir ses eşliğinde dinleme imkanınız oluyor. Öğrencilerin Premium hesaplarında da aynı olanaklar mevcut, fiyatı ise yalnızca 6,99 TL.

Spotify Öğrenci Üyeliği Alma Nasıl Yapılır?

Spotify, Premium hesapta kullanıcılarına reklamsız müzik dinleme, çevrimdışı dinleme 30 milyonun üzerindeki şarkıya istedikleri zaman erişim gibi olanaklar sunuyor.

  • Spotify’ın kendi sitesinden öğrenciler için premium sayfasına girin
  • Sayfada “Premium’u Edin” yazısına tıklayın.
  • Daha sonra açılan sayfada kendinize hesap oluşturun veya hesabınız varsa giriş yapın.
  • Bize kendinden bahset.” isimli sayfa açılacak. Bu sayfada bilgilerinizi okul kayıtlarında göründüğü gibi girin.
  • Daha sonra üniversitenizin ve sizin adınızın yazdığı bir herhangi bir dokümanı (Not transkripti veya ders programı dahi olabilir) sisteme yükleyin.

Bu işlemden sonra 1 sene boyunca kullanabileceğiniz öğrenci hesabınıza dair Spotify’dan bir mail alacaksınız. Öğrenciliğinizin sonuna kadar bunu yenileyebilirsiniz.

Spotify Öğrenci Üyeliği Alma

Spotify Öğrenci Üyeliği Alma Lise

Spotify maalesef Lise öğrencileri için bu imkanı sunuyor gözükmüyor. Yani üniversite transkripti veya ders programı yüklemek dışında çareniz yok gibi gözüküyor. Ama Spotify Aile paketi de kullanım için gayet uygun. Kişi başı 3.5 TL ye gelen paket Toplam 21 TL.

Eğer bunu da tercih etmezseniz Üniversiteli bir arkadaşınızla beraber de kullanabilirsiniz. 3 kişiye kadar kullanım hakkı veren Spotify size sorun çıkarmayacaktır.