Ana SayfaSpotifySpotify Arkadaş Aktivitesi Görünmüyor Hatası (Çözümü)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Arkadaş Aktivitesi Görünmüyor Hatası (Çözümü)

Spotify müzik dinlemeyi seven herkesin vazgeçilmezi haline geldi. Son günlerde ise Spotify Arkadaş Aktivitesi Görünmüyor hatsı ile karşılaşan bir çok kullanıcı mevcut. Hiçbir şey yokken birden bu hatayı alan herkes cevabı Google da arıyor. Biz de sizler için bu hatanın çözümünü araştırdık ve bulduk. Spotify Arkadaş Aktivitesi Görünmüyor hatası çözümü için yazımızın devamını okuyun.

Spotify Arkadaş Aktivitesi Görünmüyor Hatası Nasıl Çözülür

Arkadaş aktivitesi özelliği Spotify kullanıcılarına arkadaşlarının neler dinlediğini görme fırsatı verir. Aynı zamanda arkadaşların da senin ne dinlediğini görüp ilham alabilirler. Ama bazen bu gözükmüyor ve Spotify Arkadaş Aktivitesi Görünmüyor yazısı karşımıza çıkıyor. Bu hatayı çözmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Spotify Arkadaş Aktivitesi Görünmüyor Hatası
  1. Yukarıda gösterdiğimiz simgeye tıklayın ve Ayarlar‘ı seç.
  2. Görüntüleme Seçenekleri altında Arkadaş Aktivitesini göster seçeneğini olarak ayarlayın.

Not: Arkadaş Aktivitesi, masaüstü uygulamasının sağ tarafındadır. Eğer küçük pencerede kullanıyorsanız görmeniz biraz zor olabilir.

Spotify Ne dinlediğimi kimler görebilir?

Dinlediğin müzikler seni takip eden herkes tarafından görülebilmektedir ama bir istisna var o da Gizli Dinleme. Eğer gizli dinlemeyi seçerseniz sadece siz görebilirsiniz.

Seni kimlerin takip ettiğini görmek için uygulamanın sağ üst köşesinde isminin üzerine tıkla. Daha sonra TAKİPÇİLER kutucuğuna tıkla. Böylece ne dinlediğini kimlerin gördüğünü bilebilirsin.

İlginizi Çekebilir: Spotify Ne Kadar İnternet Yer?

Spotify Arkadaş Aktivitesi Listesi Güncelleniyor Mu?

Arkadaş aktivitesi listesi bazı zamanlarda maalesef güncellenmeyebiliyor. Eğer böyle bi durumla karşılaşırsanız aşağıdaki işlemleri takip edebilirsiniz.

  • Kullandığınız cihazının işletim sisteminin güncel olup olmadığına bakın.
  • Uygulamanın son sürüme güncellenmiş olduğunu kontrol edin
  • Spotify oturumunu kapat ve sonra tekrar oturum aç
  • Uygulamayı kapatıp aç. (Türk Çözümü 🙂 )
  • Eğer hiçbiri olmadıysa uygulamayı silip tekrar yükleyin.

Yazımızın sonuna geldik. Umarım Spotify Arkadaş Aktivitesi Görünmüyor Hatanızı çözebilmişizdir. Keyifli ve müzikli günler!