Ana SayfaSpotifySpotify Premium Duo Nasıl Kullanılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Premium Duo Nasıl Kullanılır?

Birlikte yaşayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği planlardan biri olan Spotify Premium Duo nasıl kullanılır sorusu sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Siz de ailenizden biriyle bu planı kullanmak istiyorsanız eğer 23,99 TL karşılığında bu plana üye olabilirsiniz. Kısacası iki hesap tek fatura gibi düşünebilirsiniz. Ancak ödeme planı güncel politikalar doğrultusunda yapıldığından dolayı ilerleyen süreçte daha farklı ücretler alınabilir. Dönemsel olarak kampanyalar değişse de şu an için ilk ay ücretsiz planından yararlanabilirsiniz Bazen İlk 3 ay ücretsiz olabilmekte bazen ise hiç olmamaktadır.

Spotify Premium Duo Nasıl Kullanılır?

Spotify Premium Duo nasıl kullanılır diye merak eden kullanıcılar bulunmaktadır. Sizler de eğer bir yakınınız ile Spotify Premium hesabını kullanmak istiyorsanız bu plandan faydalanabilirsiniz. Bu sayede çok daha uygun fiyatlı olacak şekilde Spotify Premium hesabınız olacaktır.

  • Aynı oturum açma bilgileri yoktur. Tamamen farklı hesaplar olup birbirinizin oturum açma bilgilerine erişmenize gerek kalmayacaktır.
  • Ayrı hesapların kullanımı sayesinde müzik zevkleri ve öneriler kişiye göre şekillenecektir. Ayrı hesap kullanmanın en büyük avantajı budur.
  • Normal Premium hesap özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Reklamsız kullanım, sınırsız müzik atlama gibi tüm özellikler Spotify Premium Duo’da da bulunmaktadır.
  • Eğer ki daha önceden Spotify Premium üyesi iseniz önceki üyeliğine Spotify Premium Duo’ya yükseltebilirsiniz. Bu sayede oluşturduğunuz çalma listelerine ve kaydettiğiniz müziklere bozulmadan erişim sağlayabilirsiniz.
  • Ödeme işlemi ise sadece bir kişi tarafından alınacaktır. Her ay 23,99 TL karşılığında sizler de bu plana sahip olabilirsiniz. Aylık olarak kişi başı yaklaşık 12 TL gibi bir ücret bizi karşılamaktadır. Ancak teker teker değil tek bir şekilde ödeme alınmaktadır. Yani bir kişi 12 TL’yi diğer yakınına vermesi gerekir.

Yukarıda yer alan maddeler sayesinde artık sizler de Spotify Premium Duo nasıl kullanılır diye düşünmeyeceksiniz. Daha detaylı bilgilendirme için Spotify web sitesini ziyaret edebilir, Web sitesinde yer alan sık sorulan sorular kısmından faydalanarak aklınızdaki soruları giderebilirsiniz. Üstelik bu plana dahil olmak çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Spotify Premium Duo üye olma hakkında bilgilenmek istiyorsanız yazının devamını okuyabilirsiniz.

Spotify Premium DUO Üye Olma

Spotify Premium DUO üyesi olmak için aşağıda yer alan adımları uygulamanız gereklidir.

  • Öncelikle kullanıcı olan iki kişiden birisi bu plana üye olması gerekir. Gerekli ödeme ve adres doğrulama işlemlerinin ardından o kişi Spotify Premium Duo üyesi olacaktır.
  • Ardından 2. kişi için Duo davet etme işlemi gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için e-posta ya da WhatsApp gibi iletişim platformlarından yakınınızı davet edebilirsiniz.
  • Davet ettiğiniz kişi daveti kabul edip adresi onaylaması gerekir. Onaylama işleminin ardından ikinci kişi de Premium plana dahil olmuş olacaktır.

Yukarıda yer alan maddeler sayesinde sizler de Spotify’ın Premium özelliklerinden normal üyeliğe göre daha uygun fiyatlı ulaşabilirsiniz. Bu içeriğimizde Spotify Premium Duo nasıl kullanılır konusuna değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Spotify Kaç Cihazda Kullanılır?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.