Ana SayfaSpotifySpotify Kaç Saat Dinledim Nasıl Bakılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Kaç Saat Dinledim Nasıl Bakılır?

Birçok kullanıcının merakla beklediği Spotify kaç saat dinledim nasıl bakılır sorusunun yanıtı ile sizler de yıl boyunca ne kadar müzik dinlediğinizi görebilirsiniz. Üstelik sadece bu da değil ek olarak birçok istatistiği de görebilirsiniz. Pek bir avantajı olmasa da neler dinlediğinizi görmek, ne kadar müzik dinlediğinizi öğrenmek insanın hoşuna gidebiliyor.

Bir şarkıcıyı en çok dinleyen kişi bile olabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken yıl boyu sevdiğiniz sanatçıyı bolca dinlemektir. Popüler sanatçılarda ilk sırayı almanın zor olduğunu söylemeliyiz. Ancak daha az bilinen sanatçılarda en çok dinleyici olma imkanınız bulunuyor. Spotify tarafından açıklanan bu veriler ile hepsini görebilirsiniz. Ancak Spotify kaç saat dinledim sorusu için öncelikle Spotify’ın bu verileri açıklamasını beklemelisiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Spotify Kaç Saat Dinledim Bakma

Spotify kaç saat dinledim bakma işlemleri her istediğimiz zaman olacak şeyler değildir. Bunun için Spotify’ın yıl sonunda bu verileri açıklaması gerekir. Böylelikle tüm yıl boyunca neler dinlediğinizi görebilirsiniz. Bu veriler genellikle Aralık tarihinde olduğundan hangi ayda iseniz Aralık ayını beklemenin faydası olacaktır.

Yıl içinde ne kadar dinlediğinizi merak ediyorsanız eğer bunun alternatif yolu olduğunu söylemek istesek de pek mümkün değildir. Birçok site bunların alternatif yolu olduğunu iddia edip önünüze birçok veri sunsa da bunlar sadece son dinlediğiniz veriler olup tam gerçekliği bulunmamaktadır. Bunun için bu tarz siteleri güvenmemenizi tavsiye ederiz. Elbette yine de arkadaşlarınız ile bu tarz siteleri kullanıp kıyaslayarak eğlenmek istiyorsanız kullanmanız herhangi bir sorun teşkil etmez.

Spotify Kaç Saat Dinledim

Spotify En Çok Kimi Dinlediğimi Görme

Spotify kaç saat dinledim bakma işlemleri içerisinde ek olarak daha birçok veriyi de görebilirsiniz. Bu veriler hemen hemen bakabileceğiniz tüm istatistikleri vermektedir. Aşağıda yer alan maddelerden ise bu verilerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

  • Ne kadar süre boyunca müzik dinlediğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Genellikle hangi tarz müzik dinlediğinizi öğrenebilirsiniz.
  • En çok dinlediğiniz sanatçının kim olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Favori sanatçınızı en çok dinleyen kaçıncı kişi olduğunuzu öğrenebilirsiniz.
  • Podcast dinliyorsanız eğer en çok dinlediğiniz podcasti de öğrenebilirsiniz.
  • Dinlediğiniz müziklerin aurasını öğrenebilirsiniz.

Bunlara ek olarak daha birçok istatistiği de öğrenmeniz mümkündür. Yıl sonunu bekleyerek siz de bu istatistikleri öğrenebilirsiniz. Her sene kendine yenilikler katan Spotify, bu sene ne gibi istatistikleri önümüze sunacak birlikte göreceğiz.

Snapchat Spotify Paylaşma hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.