Ana SayfaSpotifySpotify Kart Değiştirme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Kart Değiştirme Nasıl Yapılır?

Spotify da bir dahaki ay için ödeme yönteminizi değiştirmek istiyorsanız veya Spotify Kart Değiştirmek isteyenlerdenseniz sizleri aydınlatacağız. Spotify kart değiştirme ödeme periyodu gelmeden mevcut ödeme yöntemi yerine yeni bir kart ile farklı bir ödeme yöntemi ekleme işlemidir. Bu şekilde aylık hesabınız bozulmadan yeni kart ile ödeme yapmaya devam edebilirsiniz. Spotify’da müzik keyfiniz kesintiye uğramaz.

Spotify Premium ile aylık olarak ücret ödeyerek birbirinden eşsiz ve yüksek kaliteli müziklere erişebilir, bunları çeşitli sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Cüzi bir miktar ile sahip olabileceğiniz bu platform gençler arasında çok yaygın. Lise döneminden kullanımı başlayan Spotify’da olan bütün şarkıları Youtube’den veya diğer platformlardan da bulmanız mümkün. Biraz da prestij işine dönen bir platform olan Spotify Kart Değiştirme işlemi ise bir hayli kolay.

Daha Fazla Oku: Spotify Müzik Zevki Uyumu Nedir?

Spotify Kart Değiştirme Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle tarayıcınızdan veya mobilden Spotify’ı açın
  • Spotify’ı açtıktan sonra hesabınızda oturum açın
  • Bu kısımda Spotify Kart Değiştirme yapmak istediğiniz hesapla girdiğinizden emin olun.
  • Ödeme planınızın bulunduğu sayfayı açın.
  • Ödeme planının hemen altında bulunan ”Güncelle” sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan seçeneklerden yeni ödeme yöntemini seçin
  • Yeni Kart bilgilerinizi girin
  • Değişiklikleri kaydederek işleminizi sonlandırın.

Spotify Nedir?

Spotify, plak şirketlerine ve medya şirketlerine ait 70 milyondan fazla şarkı da dahil olmak üzere dijital telif hakkıyla kısıtlanmış kayıtlı müzik ve podcast’ler sunar. Ücretsiz bir hizmet olarak, temel özellikler reklamlar ve sınırlı kontrol ile ücretsiz iken, çevrimdışı dinleme ve reklamsız dinleme gibi ek özellikler ücretli abonelikler aracılığıyla sunulmaktadır. Kullanıcılar sanatçıya, albüme veya türe göre müzik arayabilir ve çalma listeleri oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilir.