Ana SayfaSpotifySpotify İnternet Bağlantısı Yok Hatası (Android, PC, iPhone)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify İnternet Bağlantısı Yok Hatası (Android, PC, iPhone)

En can sıkıcı hatalardan olan Spotify İnternet Bağlantısı Yok Hatası çözüme kavuşması gereken bir problemdir. Ayrıca insanların Spotify dinlerken karşılaştığı bağlantıyla alakalı en yaygın sorunlar şunlardır:

 • Hesaplarına bağlanmada uzun gecikmeler
 • Şarkıların sürekli arabelleğe alınması
 • Şarkıların takılması
 • Bir bağlantı sorunu ortaya çıktığının ve daha sonra tekrar deneneceğinin söylenmesi

Spotify web sitesi bazen bakım sorunları nedeniyle kapalı olsa da, bu yaygın sorunlar neredeyse her zaman mobil cihazınızdan veya İnternet bağlantınızdan kaynaklanır ve İndirme Hataları, Spotify Şarkılar çalınamıyor gibi bağlantı sorunlarına neden olur.

İlginizi Çekebilir: Spotify Sanatçı Hesabı Açma Nasıl Yapılır?

Mobil Cihazda “Spotify İnternet Bağlantı Yok Hatası” Nasıl Düzeltilir?

 • Uygulamanızı veya cihazınızı yeniden başlatma : Çoğu durumda yapılacak en hızlı ve en kolay şey Spotify uygulamasını yeniden başlatmaktır.
 • Uygulamayı güncelle : Uygulama eski olabilir. Üzerinde Spotify Kontrol Playstore / App Store  veya için PC Spotify App kontrol edin. Dolayısıyla bu sorunu çözmek istiyorsanız Spotify oynatıcı uygulamanızı daima güncel tutun.
 • Şebeke ayarlarını sıfırla (Uçak modu) : Telefonunuzu bir dakika uçak moduna alın ve ardından uçak modunu kapatın, ardından bağlantınızın çalıştığını görürsünüz.
 • Uygulamayı yeniden yükleyin : Spotify’ın İnternet bağlantısı sorununu çözmek için herhangi bir önlem yoksa. Geriye kalan tek seçenek Spotify uygulamanızı silip yeniden yüklemek.
Spotify İnternet Bağlantısı Yok Hatası

PC için Spotify İnternet Bağlantısı Yok Hatası Nasıl Çözülür

Spotify, Windows cihazlarda da kullanılabilir. Ayrıca insanlar Spotify’ın PC sürümünde de bazı bağlantı sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirler. Genellikle, Spotify İnternet bağlantısı yok hatası görünür.

Bu, şimdiye kadar gördüğünüz en sinir bozucu hatalardan biridir. Bu hata genellikle yanlış İnternet ayarlarından kaynaklanır.

Spotify internet bağlantısı yok hatası şu şekilde çözülebilir:

 • Windows güvenlik duvarı aracılığıyla Spotify İnternet Bağlantısı yok hatasını düzeltin
 • Antivirüsünüzü devre dışı bırakın
 • DNS ayarlarını değiştirin
 • Spotify oynatıcıyı yeniden yükleyin

1. Çözüm: Spotify İnternet Bağlantısı Yok Hatasını Windows güvenlik duvarı üzerinden düzeltin

Bazen belirli uygulamalar Windows Güvenlik Duvarı tarafından engellenebilir. Spotify engellenirse, İnternet’e bağlanamazsınız ve bu, Spotify İnternet bağlantı hatası olduğunu gösterir.

2. Çözüm: Antivirüsünüzü devre dışı bırakın

Bazen, Windows’ta virüsten koruma yazılımı tarafından engellendiğinden Spotify İnternet bağlantısı yok hatası oluşabilir.

Sistemde yüklü olan anti-virüs yazılımını açın ve ayarlardan devre dışı bırakın.

3. Çözüm: Spotify İnternet Bağlantısını Düzeltmek için DNS Ayarlarını Değiştirin

Bazen Spotify, DNS’nizi tanıyamadığı için İnternet bağlantısını algılamaz. Bu yüzden denetim masası ve ağ ayarlarından DNS ayarlarınızı değiştirmelisiniz.

4. Çözüm: Spotify İnternet Bağlantısı Yok Hatası Düzeltmek için Spotify Player’ı Yeniden Yükleyin

Yukarıdaki çözümlerden hiçbiri Spotify İnternet bağlantısı hatasını çözmezse, önce Spotify Music Player’ı kaldırın ve ardından yeniden yükleyin.

Daha Fazla Oku: Spotify Kendi Kendine Kapanıyor iPhone [Kesin Çözüm]