Ana SayfaDizi-FilmSokak Nöbetçileri 3 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Sokak Nöbetçileri 3 Ne Zaman Çıkacak?

Sokak Nöbetçileri 3 Ne Zaman Çıkacak diye merak ediyorsanız yazımız tam da size göre. Tüm dünyada birçok kişi tarafından sıkı bir şekilde takip edilen Wattpad’in edebiyat dünyasına kazandığı isimlerden birisi de Aslı Arslan olmaktadır. Sokak Nöbetçileri adlı hikayesi ile tüm dikkatleri üzerine topladıktan sonra kitabın basılması gecikmedi ve hemen ardından Sokak Nöbetçileri 3 ne zaman çıkacak sorusu sorulmaya başlandı. Wattpad’te yakalamış olduğu başarıyı kitabında da yakalayan Aslı Arslan 15 Aralık 2021’de Sokak Nöbetçileri 2’nin çıkmasının ardından ise kitabın devamı olan Sokak Nöbetçileri 3 ne zaman çıkacak sorusu sıklıkla sorulmaya başladı.

Sokak Nöbetçileri 3 Ne Zaman Çıkacak İle İlgili Yazarın Açıklaması

Çok sevilen romanlardan birisi olan Sokak Nöbetçileri’nin yazarı olan Aslı Arslan, Wattpad profilinde kitap serisi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Aslı Arslan’ın Sokak Nöbetçileri 2 Kitabının kapağının yayınlanmasının ardından yaptığı açıklamada kitabın 10 Aralık 2021’de ön siparişe açılacağı ve 15 Aralık 2021’de ise çıkacağını açıkladı. Bunun ardından ise kitabın hayranları tarafından Sokak Nöbetçileri 3 ne zaman çıkacak soruları sorulmaya başladı. Kitabın hayranlarının bir kısmı yazarın Wattpad’ten yazmaya devam etmesini isterken, bir kısmı ise serinin üçüncü kitabın yayınlanmasını istemektedir.

Sokak Nöbetçileri serisini 3 kitap olarak planlayan yazar kitabın her zaman için sadeliğini koruması gerektiğine inanıyor ve kitap kurgularını da bu inanca uygun olarak yapıyor.

Daha Fazla Oku: Sen Yaşamaya Bak Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Sokak Nöbetçilerinin Konusu Nedir?

2021 yılının en çok okunan kitapları arasında yer alan Sokak Nöbetçileri’nin konusunu ise travmatik hayatlara sahip olan ve çocukluğunu yaşayamamış olan 6 gencin yalanlar üzerine kurulu hayatları olmaktadır.