Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Streak Geri Getirme İşlemi
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Streak Geri Getirme İşlemi

Snapchat Streak Geri Getirmenin nasıl yapılacağını anlatmadan Streakin neden önemli olduğunu anlatalım. Snapchat uygulaması flört eden kişilerin çokça kullandığı sosyal medya uygulamaları arasına girmiştir. Özellikle streak özelliği çok beğenilmiştir ve Snapchat Streak geri getirme de bu yüzden yakın arkadaş çevresi tarafından benimsenmiştir. Fakat kullanıcıların korkulu rüyası bunun kaybolmasıdır. Peki Snapchat streak geri getirme işlemi nasıl yapılmaktadır? Hep birlikte öğrenelim:)

Snapchat Streak Nedir?

Snapchat üzerinden bolca mesajlaştığınız arkadaşlarınızla gördüğünüz alev işareti aslında Streak yaptığınız anlamına gelir. Snapchat üzerinden bir kullanıcı ile 3 gün boyunca en az 24 saat boyunca mesajlaşırsanız artık bu kişiyle streak yapmış olursunuz.

Snapchat Streak Geri Getirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Streakiniz birden bozuldu ve siz geri mi getirmek istiyorsanız? Eğer streak devam etsin istiyorsanız 24 saatlik zaman diliminde snapleşmeniz gerekmektedir. Bu devam ettikçe streak sayısı artmaktadır. Peki snap atmayı unuttuk ve streak ikonumuz gittiyse ne yapmamız gerekmektedir. Ortada bir hata var ise hemen paniklemeden Snapchat desteğe yazmanız gerekmektedir. ”I lost my Snapstreak” seçeneğini işaretleyip açıklama yazmamız gerekmektedir.

Snapchat ekibi bu tarz isteklere hızlı cevap vermesiyle ünlüdür. O yüzden endişelenmenize gerek yok. Kaybettiğiniz streaki geri kazanmanız için ellerinden geleni yapacaklardır.

snapchat streak geri getirme

Daha fazlası için : Snapchat kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır?

Snapchat Nedir?

Snapchat; Kurucuları Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı telefonlar için videolu veya görüntülü anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine metin, fotoğraf, ses ve video gönderebilir. Kişisel olarak gönderilen dosyalar, gönderici tarafından maksimum 2 kez görüntülenebilir. Bu ücretsiz uygulama iOS ve Android platformlarında çalışabilir. Uygulamanın ilk versiyonu Eylül 2011’de piyasaya çıkarılmıştır. Kullanıcılarının %72’si kadın olan uygulama en çok Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de kullanılmaktadır.