Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat My AI Nasıl Türkçe Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat My AI Nasıl Türkçe Yapılır?

Son zamanlarda gelen güncellemelerin ardından birçok kişi Snapchat My AI Nasıl Türkçe Yapılır sorusunu sıklıkla gündeme getirmektedir. Siz de bu sorunla karşı karşıya kaldıysanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan bilgiler doğrultusunda konuştuğunuz botu Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

My AI Son zamanlarda gündem olan Snapchat yapay zeka konuşma botudur. Sıkıldığınız zaman bu bot ile konuşabilir, farklı farklı özelliklerini test edebilirsiniz. Zaman zaman yanlış bilgiler verse de genel olarak oldukça eğlenceli bir konuşma botudur. Eğlenerek kullanmak için son derece kullanışlı bir sistemdir. Peki o halde Snapchat My AI Nasıl Türkçe Yapılır sorusunun yanıtını merak ediyorsanız gelin birlikte görelim.

Snapchat My Al Nasıl Türkçe Yapılır?

Snapchat My AI Nasıl Türkçe Yapılır sorusunun yanıtı için konuşma botumuzu Türkçeye çevirmek oldukça basittir.

  • Uygulamaya girip, My AI konuşma ekranına geliniz.
  • Sonrasında buraya benimle Türkçe konuşur musun yazarak sohbet botunu Türkçe haline getirebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları uygulamanız yaşadığınız problemi gidermeye yardımcı olacaktır. Eğer ki bu adımı yaptığınız sorun ile karşılaşıyorsanız uygulamanızın dilini Türkçe yapmayı denemelisiniz. Bunun için de aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

  • Uygulamaya girince karşınıza gelen ekranda sol üstte avatarınıza tıklayınız.
  • Burada sağ üstte ayarlar simgesine tıklayınız.
  • Language yazan sekmeye tıklayınız.
  • Burada dilinizi Türkçe olarak değiştiriniz.

Yukarıda yer alan adımları uygulayarak Snapchat My AI nasıl Türkçe yapılır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Bu adımlar ile yapay zekayla olan sohbetiniz çok daha keyifli olacaktır. Peki Yapay zekanın adını My AI’dan farklı bir şey mi olsun istiyorsunuz. O halde gelin ondan da bahsedelim.

Snapchat My AI İsim Değiştirme

Snapchat My AI isim değiştirme işlemi sayesinde siz de konuştuğunuz yapay zeka adını yeniden adlandırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler hemen aşağıda yer almaktadır.

  • Uygulamaya girince My AI karşınıza çıkacaktır.
  • Profil resmine tıklayarak yapay zekanın profiline geliniz.
  • Bu ekranda My AI yazan yere tıklayarak yeniden adlandırabilirsiniz. Bizler Jarvis olarak adlandırdık. Hemen aşağıdaki resimden görebilirsiniz.
Snapchat My AI Nasıl Türkçe Yapılır

Yukarıda yer alan adımları uygulayarak siz de Snapchat My AI isim değiştirme işlemlerini uygulayabilir ve farklı şekilde sohbet edebilirsiniz.

Snapchat İngilizce Oldu Hatası nasıl giderilir sorusunun yanıtı için hemen sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.